Wpis z mikrobloga

Muszę na wykopie uświadomić jak to działa. Stary gangus jest cwany i dymogenny, ale nie przynosi zysków federacji. To, że wykopki ze strumyka się potasują do tych dymów to nie przekłada sięna cyferki dla fame. Leśny brudas i nitro z takefunem przynoszą im realne hajsy przez sprzedane PPV. Sumarycznie lecą w nawet 25% przychodów federacji. Federacja ma w dupie ich ewentualną walkę, ale nadal chcą utrzymać deal z PPV.
Obejrzyjcie reakcje publiczności, która za pobyt na tych konferencjach płaci - wszyscy tam mają dość murana, który przekrzykuje każdego.
Tam już galę temu powinni byli wprowadzić zasadę, że muran ma podnieść rękę i wtedy włodarz pozwala mu włączyć mikrofon.

Swojądrogą ciekawe po jakim czasie żona wytłumaczy muranowi żarty Pasuta i co one oznaczają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #wardega #thenitrozyniak #nitro #pasut ##!$%@?
  • 23
@DobryMaron: ktoś w ogóle jeszcze czeka na jego walki? chłop dostał 2 razy na dziure nie pokazując nic prócz tego, że potrafi dużo zebrać na #!$%@?. Jedyne co go poziomem wyróżnia od takiego najmana to fakt, że jest w stanie wytrzymać 3 rundy dostawania po mordzie a nie 30 sekund jak Najman. Za tydzień dostanie w dziure jeszcze od pasuta i #!$%@? mu pomoże poddymianie jak nikt już nie będzie chciał
@DobryMaron: ja tam nie kupuję nawet na tych co bym chciał zobaczyć, a co dopiero na murana :D

@nammah: TF mam troszkęstarszą widownię od nitro. Trochę tych ppv kręci, a gdyby przestał promować to większosć tego by przejął i tak nitro.

@gsl7: mógł sięjeszcze podratować tym daro lwem, ale sięw primadonnę pobawił na starcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamillus Fame jest w takim momencie, że nie odczuliby wyrzucenia Murana, Wardęgi, nitro i takefuna razem wziętych. Na ich miejsce są dziesiątki innych celebrytów, którzy mogą dotrzeć do nisz w których Fame jeszcze nie ma. :P A warunek druta: Wyrzućcie Jace to dam Wam okazję żebyście mi i nitro zapłacili za walkę jest śmieszny. xD Najlepsze co może zrobić druid z nitrem to stworzyć własną federacje Ligę Przegrywów, w której stoczą walkę
@kamillus nie do końca się zgodzę, Jakby tak było to by ich dawno pogonili. Dymy generują sprzedaż, oni nie robią sprzedaży z refow ale prosto z linków federacji. Tacy naczelni antagoniści którzy muszą być. I dlatego prawdziwi włodarze trzymają ich wbrew np. Goli. Robią wiatr temu cyrkowi
Muszę na wykopie uświadomić jak to działa. Stary gangus jest cwany i dymogenny, ale nie przynosi zysków federacji. To, że wykopki ze strumyka się potasują do tych dymów to nie przekłada sięna cyferki dla fame


@kamillus: Nie wiem cz jesteś upośledzony czy jestes w stanie czymkolwiek poprzeć te wysrywy, ktorych nie zauwazyli analitycy w fame?
@kamillus: ja bym za to płacił. :D nie podoba mi się ten wzrastający poziom sportowy freak fightów. walki pierwszych gal były niczym solówki za garażami po szkole. Liga Przegrywów to by było coś, ludzie spisani na stary - zhejtowani, zcancelowani z internetrów. Bystrzaki, Rafatusy, Baobaby itp. Jak mają takie zasięgi to niech wypromują to wśród własnej widowni. :D ez money z wardęgą i nitro jako prowadzący. :P
@essos: muran ma kontrakt, ale już od poprzedniej gali jest śmierdzącym, gorącym kartoflem. Zaczął wchodzić w politykę, przyciągać niepotrzebną uwagę.

@DobryMaron: no właśnie konfy i całą otoczka robi robotę, ale to nie przekłada się na hajsy. Czekam jeszcze na potwierdzenie pewnych danych, ale prawdopodobnie betclic opłaca większość gaży. Stary muran nie sprzedaje ani ppv ani nie promuje sponsorów. Zbędny w federacji.

Co nie znaczy, żę nie pozbędą sięteż wardęgi -
muran ma kontrakt, ale już od poprzedniej gali jest śmierdzącym, gorącym kartoflem. Zaczął wchodzić w politykę, przyciągać niepotrzebną uwagę.


@kamillus: Co ty #!$%@?? Co to jest niepotrzebna uwaga?