Wpis z mikrobloga

Tydzień temu rozpocząłem remont mieszkania ~47m2. Jeśli ktoś jest chętny do zobaczenia ile wyszło za całość w roku 2022/2023, niech plusuje ten wpis. Zawołam gdy skończę wraz ze screenem wydatków.
(Będzie obejmował on kłucie ścian, nową elektrykę, hydraulikę, sufity, podłogi itd. aż po końcowe wykończenie)

#remontujzwykopem #remont
  • 99
  • Odpowiedz
  • 1
@Ytarka Ja wszystko sam robiłem. Jedynie firma za 3000zl mi przerobiła cała hydraulikę w kuchni łazience oraz grzejniki
  • Odpowiedz
@pant: Nie no moja jest cudna :D uwielbiam ją i ta kolejna (dzięki Bogu większa XD) bedzie na pewno inspirowana tą minislicznotą :D
  • Odpowiedz
@pant: Ja w większości wiem co się robi od początku do końca, ale tak jakby tylko w teorii xD niemniej, salon ostatnio sobie sama malowałam - tylko nie wiem czy to się liczy jako „budowlanka” ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I jako nastolatka z moim ex czasem kładłam panele jak łapał fuchę - ale to i maupe nauczysz xD
i wiem co robić żeby gładź nie zapyliła
  • Odpowiedz
  • 2
@Ytarka to mój pierwszy autorski projekt popełniłem kilka błędów stylistycznych, nikt ich z rodziny czy znajomych nie widzi ale ja wiem o nich :D
  • Odpowiedz
@KosmicznyPolityk: Daj spokój chłopowi, do szacunkowych wyliczeń przecież wystarczy ci m2 pomieszczenia :P jest za dużo zmiennych, żeby tak się rozdrabniać

Ale comiesięczne aktualizacje to pomysł całkiem w pytke ( ͡° ͜ʖ ͡°) @marcelowy16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wfd: już nie #!$%@? tak bo dalej się tyle liczy. Tylko czytaj dokładnie. Aby wyszło cokolwiek. Chcesz top to sky is the limit.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcelowy16: 56mkw, hydraulika(sam robiłem) , elektryka(kolega robił) panele, gładzie, nowe okna drzwi, kuchnia na wymiar, płytki w łazience / toalecie itp 70k
  • Odpowiedz