Wpis z mikrobloga

Tydzień temu rozpocząłem remont mieszkania ~47m2. Jeśli ktoś jest chętny do zobaczenia ile wyszło za całość w roku 2022/2023, niech plusuje ten wpis. Zawołam gdy skończę wraz ze screenem wydatków.
(Będzie obejmował on kłucie ścian, nową elektrykę, hydraulikę, sufity, podłogi itd. aż po końcowe wykończenie)

#remontujzwykopem #remont
  • 99
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
stawiam na 35k.


@Fushnikov: Chyba w bardzo niskim standardzie. Robiłem remont generalny przed 2013 rokiem i wyszło mi coś około 60 tysięcy bez robocizny (bo wszystko robiłem sam).
  • Odpowiedz
@marcelowy16: Ja również jestem w trakcie remontu. Mieszkanie 35m2, wielka płyta, remont generalny. Wiele rzeczy robimy własnymi siłami. Trzymam faktury i paragony w jednym miejscu, mogę się podzielić za jakiś czas jakie wydatki wyszły.
  • Odpowiedz
@marcelowy16: nie warto brać ekipy do sufitów - z szanownym panem Mariobudowlańcem powiesiłem w weekend 28 metrów (brat do pomocy). Nie ma w tym absolutnie żadnej filozofii, tylko musisz mieć długą poziomicę.

Ekipa chciała za to 4500 zł xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcelowy16: ostatnio znalazłem rachunki z castorsmy na sprzęty do łazienki tj. 2x komin, szafka 80c, szyba walk-in, bateria prysznicowa, bateria, umywalka... W 2018 3300zl , dwa miesiące temu 4700 za te same rzeczy xd powodzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcelowy16: powodzenia, mi wyszlo za 40m2 3 lata temu (ekipa, generalny remont z posadzkami+wodna podlogowka, wszystkie instalacje, piec kondensacyjny i komin na 3 pietra, okna i drzwi juz byly zrobione wiec to odpadlo) 60k + 50 wyposazenie. Wyobrazam sobie, ze dzis moze byc troche wiecej xd
  • Odpowiedz