Wpis z mikrobloga

u mnie zapukali, otwieram, goście 12-14lat trzech tylko z maskami na gębach i w czarnych bluzach


@kurlapejter: oj niektórzy hellołinowcy to mega leniwi, my przyjechaliśmy i parkujemy przed domem a tam jakaś ekipa co się szwendała w pobliżu podbija - wtf, niedługo już pod wyjściem z marketu będą stać od razu i cukierek albo psikus XD
  • Odpowiedz
@Kirdan5: Bydło i tyle, pewnie z domu to wynieśli. Ja w ich wieku bym na pewno tego nie przepakowywał i zawinął całe wiadro. No #!$%@?, nie oszukujmy się.
  • Odpowiedz
@Zolty-snieg: Ja bym cos wymyślił, żeby gówniaków nauczyć moresu. Gość od tego filmiku z USA powinien załozyć zamek zdalny w drzwiach i nie wypuścic gówniaka, póki nie odda co ukradł. A na koniec psikus - włączyć zraszacz.
  • Odpowiedz
Serio w tym kraju nie można świętować niczego na wesoło


@pablooooo: Ale nie każdego to "święto" obchodzi - dopiero co przeczytałem, że bachory obsmarowały drzwi w blokach jajami, bo im nikt nie otwarł.

"Art. 58 § 1 k.w.: Kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolnym do pracy, żebrze w miejscu publicznym, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@funeralmoon: No patrz, ja nie obchodzę bozego narodzenia, a za chwile moje oczy będą gwałcone z każdej strony tandetnymi ozdobami, a uszy torturowane durnymi piosenkami w centrach handlowych oraz reklamach w tv.

To mówisz, że dzieci posiadają środki do egzystencji i są zdolne do pracy? A co u proboszcza z twojej plebanii, dostał już mandat za łażenie po blokach i wyciąganie kasy będąc starym chłopem zdolnym do uczciwej pracy?

Co do
  • Odpowiedz
@funeralmoon: Jak widać, osoby obchodzące halloween tez nie - jak mieszkasz w podejrzanej okolicy to nie oczekuj kultury i nie generalizuj bo jak widać jednak da się to robić z głową nie zakłócając nikomu spokoju i nie utrudniając życia. Natomiast proboszcz spokój mi zakłóca waląc do drzwi, mimo że nie jest tu miłe widziany i nie ma czego tu szukać :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kirdan5: u mnie na osiedlu też się w to gówno bawią. Nie mam nic przeciwko haloween i niech sobie świętują, ale z umiarem, nie przeszkadzając innym. Zacznę od tego, że co 15 min ktoś przychodził i #!$%@?ł dzwonkiem do drzwi, papierków #!$%@? na ulicy. Sąsiadowi, który napisał karteczkę, by nie dzwonić i prosić o cukierki, obtzucali drzwi jajkami. To jest to postępowe święto z ju es ej. Już wolę święto tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ROCKNROLLLA:


#!$%@?, serio? Gówno amerykańskie święto komercji i żałosne przerzucanie tego na nasze podwórko? xD "psikus albo cukierek" to jest tak cringowe że nie da się tego rozchodzić.


No dobra, to jaka jest dla dzieci alternatywa zrodzona w naszym dorobku kulturowym?

@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: W Polsce bardzo dobrze znane jest kolędowanie, też trzeba się przebrać i chodzić od domu do domu
  • Odpowiedz