Wpis z mikrobloga

@Kirdan5: #!$%@?, serio? Gówno amerykańskie święto komercji i żałosne przerzucanie tego na nasze podwórko? xD "psikus albo cukierek" to jest tak cringowe że nie da się tego rozchodzić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Kirdan5: no tak wszyscy tu oczywiscie #!$%@? na nasz kraj, tylko bolzga zła. A wejdzcie sobie na reddita w tym okresie, co roku sa filmiki z takich akcji i najczesciej to roszice tak #!$%@?ą. I to w wielkim ju es ej a nie jakiejs bolzdze
  • Odpowiedz
Nauczka na przyszłość, żeby tak nie robić. Przeież gówniai nawet nie musiały zapukać, nic. Kolędnicy to przynajmniej zaśpiewają, a ci dostają cukierki z dupy. Jak się nad tymzastanowaić, to jest to strasznie głupie i co w ogóle ma wspólnego z umieraniem i świętymi.
  • Odpowiedz
@ROCKNROLLLA: Ale wyjmij kija z tyłka… czy w tym kraju jedyne akceptowalne święta to dni ponure jak #!$%@? zazwyczaj związane z mitycznym wszechpoteznym Żydem na patyku zabitym przez 3 gwoździe? Serio w tym kraju nie można świętować niczego na wesoło bo zaraz ktoś przylezie i ŁOLABOGA ŚWIENTA ZGAPIAJO I SIĘ BAWIO HURRR DURRR
  • Odpowiedz
@ROCKNROLLLA: Gimbusem to byłem kilkanaście lat temu, coś ty taki wściekły i agresywny? Matka zabroniła iść zbierać cukierki bo jeszcze tluste mielone z weekendu zostały i masz to zjeść wiec siedzisz w internecie i narzekasz bo jakieś święto śmie polegać na zabawie?
  • Odpowiedz
Kto z dzieciaka nie skorzystałby z okazji? ;)


@EmDeCe: no nie wiem, prawdopodobnie bym się domyślił, że nie powinienem zabierać dwóch kilo cukierków, skoro zwyczaj jest taki, że się dostaje garść lub kilka sztuk. Jak dla mnie to jest brak wychowania i tyle ¯\_(ツ)_/¯ Dziecko, które wie że nie jest dobrze być egoistą i warto sie dzielić nie kradnie 2 kg cukierków
  • Odpowiedz