Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna teraz:
- nie czuje się szczęśliwa z życia, brak radości,
- chodzi smutna, przygnębiona, ale nie potrafi wyjaśnić czemu (nasze zycie aż tak nudne raczej nie jest)
- czuje się samotna, przyjaciół zbyt wielu nie ma
- w pracy ma niezbyt ciekawie, czuje się wypalona,
- straciła ostatnio kogoś bardzo bliskiego z kręgu przyjaciół ale nie chce iść do psychologa bo jest drogi mimo ze oferuje jej ze finansowo mogę jej w tym pomoc
- nie wie co robić dalej, nie ma pomysłu na zycie
- brakuje jej jakiegoś hobby, chodzi spać od 21 bo czuje się zmęczona a ma prawie 28 lat,
- nie rozumie jak mogę grać przez wiele godzin ale jak ona ogląda rolnik szuka żony to uważa to za coś normalnego
- lubi dużo mówić, nie zna umiaru, nie wie ze ja czasami lubię posiedzieć trochę w ciszy i przez to często jest na mnie zła bo nie chce z nią rozmawiać,

Rozwiązanie wszystkich jej problemów?
- ślub, bo dzięki temu czułaby się bezpieczniej, pewniej, stabilniej,
- dzieci może by chciała ale sama nie wie czy chce xD

Sam nie jestem bez wad ale mimo to wspieram ja jak mogę.
Innymi słowy wpatrzona w instagram patrzy się jak żyją inni, gdzie ludzie biorą śluby, zakładają rodziny i ciagle mi o tym wypomina, nie wprost ale jednak. To nie jest jej wewnętrzna potrzeba ale potrzeba wynikająca z obserwacji ze ktoś tak robi to ja tez muszę. Gdy jednak pytam ja „ale co po takim ślubie?” to już nie potrafi odpowiedzieć, co najwyżej powie ciche „nie wiem”.

Czyli miej problemy i wchodź w jeszcze większe problemy bo tak robią wszyscy zamiast spróbować zacząć od siebie by coś w życiu zmienić, by chociaż sprawić żeby wstawanie z łóżka rano było radosne a dopiero potem myśleć o czymś poważniejszym.

Czy tylko jak nie rozumiem logiki kobiet czasami?

#logikarozowychpaskow #zwiazek #kobiety #pytanie
  • 20
@c43amg: Rzecz w tym ze przez jej zachowanie ochota na seks u mnie maleje. Kiedyś robiliśmy to praktycznie codziennie, teraz się wzbraniam, max dwa na tydzień jak jest dobry humor. Jakis taki mechanizm obronny.
@eskejper: Jeśli to nie bait, to zajebisty pomysł będąc w depresji i z problemami psychicznymi brać ślub albo robić dzieci XD No na pewno się wtedy wszystko ułoży XD Albo polepszy się jej i podleczy psychicznie to stwierdzi że jednak z tobą nie chce być, że dziękuje ci za wszystko za pomoc ale to nie jest to. Oczywiście nie musi tak być ale może a lepiej sobie oszczędzić rozwodów.
@eskejper: Border srorder, kocham, że każde zaburzenie psychiczne ładowane jest w worek "borderline". A z opisu #!$%@? depresją na kilometr (przynajmniej pierwsza część).

Zawsze mnie fascynuje jak ludzie, a szczególnie kobiety (bo w tej grupie to chyba popularniejsze) mogą się tak mocno wkręcać w instagramowe życie innych ludzi. Nie trzeba być specjalnie lotnym, żeby ogarnąć, że to tylko kreacja i większość osób nie żyje wiecznymi podróżami, ekskluzywnym żarciem, drogimi ciuchami i
@eskejper: Polecam przeczytac ksiazke 'Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus' - masz tam ladnie wyjasnione jak kazda plec mysli. Czesto faceci uwazaja, ze kobiety w danych sytuacjach zachowuja sie / potrzebuja tego co oni a tak nie jest i na odwrot.

Jak kobieta ma jakis problem to zwykle chce sie wygadac, ale nie oczekuje rad, wiec moze jak chciala z Toba pogadac to od razu robisz sie wujek dobra rada
@eskejper: Oderwij ją od dotychczasowego życia , wyjedźcie na wyprawę , zacznijcie biegać ,jeździć na rowerze . Musisz przewrócić jej życie do góry nogami, wyjdzie wam to na dobrze. Przede wszystkim odetnij ja od internetu .