Wpis z mikrobloga

Skad dowiedzieliście sie o tibijce?

Ja w podstawowce gralem w taką przegladarkowa gre #reddragon i był tam baner z reklamą tibii, z napisem You will never forget your first dragon xD

Pamietam, ze w AB 90% graczy to byli Polacy. Pierwszy OF quest organizowany przez właściciela tibia.org.pl (Bezzebny archer?)

Pamietam, ze za pierwszego pacca ever zaplacilem 180k za 3 miesiace xD

#tibia
  • 10
  • Odpowiedz
@yolow71: przyjechałem raz do kuzyna na wakacje (chyba ze 3 lata młodszy) i akurat łupał w jakąś chyba wersję 7.4 xD
Założyłem se konto a potem w domu wyżebrałem stałe łącze i tak poszło ;p
  • Odpowiedz
@yolow71: Nie pamięta skąd, albo usłyszałem od znajomych albo gdzieś w sieci, może jakieś forum lub irc. Jak zacząłem grać w 2003 jakoś tak gram do dziś. Oczywiście z mniejszymi i większymi przerwami. A spodobało mi się tak, że pacca kupiłem na rok jeszcze przed wyjściem z rooka na tym pierwszym koncie xD
  • Odpowiedz
@yolow71: Na podwórku były dwie ekipy. Starsza i młodsza. Ja z kolegami byliśmy w młodszej. Jeden z nich, wówczas mój najbliższy przyjaciel, miał starszego brata w tej drugiej ekipie i od niego przyszło info o tej grze. Początki były trudne, bo bez tutoriala od tego brata to nawet konta nie potrafiliśmy założyć, ale jak już poszło to się grało oj grało... Pierwsza postać, druid, suggest name "Kaor Raverixi", już nie
  • Odpowiedz
@yolow71: u mnie w podstawówce grali na informatyce, 2004, ale nie zwracało to mojej uwagi, potem kolega z osiedla grał u siebie jak go odwiedziłem, ale wtedy jeszcze nie miałem internetu w domu więc tylko sobie oglądałem
  • Odpowiedz
@yolow71: podstawówa jakaś 5 klasa (chyba) - tibia wtedy 7.4 końcówka, z miesiąc przed updatem na 7.5.
Tak jak u @sierramikebravo podwórko można było podzielić na starszą i młodszą ekipę. Ja byłem w młodszej. Starsi w to grali, wydawało mi się #!$%@?, ale jak pochodziłem z kumplem po "starszych" i popatrzyliśmy jak grają (a grali wtedy wszyscy z sąsiedztwa, nawet ich rodzice xD) i się wkręciliśmy. Szło słabo na
  • Odpowiedz