Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bolerro: Mega kiczowate, nie postawisz gdzieś na widoku bo wiocha i tylko kurz będzie zbierać a jak muszę wyrzucić to po co mi to w ogóle. Mojej Babci by się pewnie za to podobało wiec może jako prezent dla starszych co maja meblościanki.
  • Odpowiedz
@Bolerro: Niby spoko, ale nie mój gust i poszłoby do kosza, bo nie miałbym gdzie tego położyć. Więc trochę szkoda pracy i generowania śmieci. Taki prezent byłby spoko dla kogoś kto lubi takie ozdoby jako personalizowany i dobrany do rodzaju alkoholu.

Ale mimo wszystko to dla mnie lekki festyn xD
  • Odpowiedz
@Bolerro: Jakaś zwykła torebka prezentowa by wystarczyła. To niby fajne, ale co z tym potem zrobić? Może zbyt praktycznie podchodzę do prezentów, ale nie lubię łapaczy kurzu.
  • Odpowiedz
@rastaffan: @MistrzCietejRiposty: ten wild smakuje wiśniowo. Po wymieszaniu ze zwykłą colą drink smakuje jak cherry coke. Jak ktoś lubi to bedzie zadowolony.
Po prostu ballantines robi smakowe łychy. Mają mniej procent niż 40 i smakują- wild wisniowo a passion cytrusowo (passion z colą smakuje jak pomarańczowa cola).
  • Odpowiedz
@thewickerman88 jim beam red stag też jest wiśniowy.
Polecam drineczka 50ml red staga lub tego wilda, 20ml soku z limonki, 10-20ml syropu z czarnego bzu, wszystko na lodzie, na to np. sok z pomarańczy i do tego nuta np. soku malinowego lub syropu z granatu. Może jest slodki, ale smakuje petarda :)
  • Odpowiedz