Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bolerro mozna na wyjątkową okazje jesli to naprawde drogi alkochol, wyjątkowy prezent, jeśli to flaszka czý jakas berbelucha to może kobieta doceni a facet napewno wyrzuci
@Giban: To zamiast tej flaszki można by było dać w środek coś tematycznego. Robienie stroika po to żeby wstawić tam alkohol a tym bardziej jakąś smakową łychę dla mnie osobiście jest bez sensu.
@Ber3n A powiedz mi, skąd wiesz, że to nie jest coś tematycznego? Może ktoś uwielbia ten likier, może to pierwszy wspólny drink z żoną coś. Mamy są mało danych, żeby podważać zasadność dawania tej flaszki
@Giban: > Co myślicie o takiej formie dawania alkoholu jako prezent?

Tak brzmiało pytanie. Nic nie było o tematyczności, więc nie zamierzam sobie dopowiadać. Odpowiedziałem na nie zgodnie z tym co myślę. Skoro OP nie dodał żadnej historii do tego to po co sam mam ją sobie dorysowywać w głowie? Twoje pytanie jest totalnie bez sensu.
@Ber3n Nie odpowiedziałeś, tylko zadałeś kolejne pytanie. Pytanie, które podważa zasadność przyozdabiania w ten sposób butelki, czyż nie?
@Giban: O matko... nie wierzę, że ktoś stara się grać pseudointeligenta w dyskusji o zasadności dodawania stroika do butelki whisky xD Ten portal mnie zadziwia czasami. Skoro napisałem "MOŻNA, ale po co?" to serio trzeba być ciężko myślącym żeby nie zauważyć, że... uwaga uwaga... ODPOWIEDZIAŁEM i ZADAŁEM PYTANIE jednocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo według mnie jak najbardziej można, bo dlaczego nie? Ale nie rozumiem po co,
@Ber3n Ale to Ty zacząłeś te pseudoknteligentna dywagacje. Ja tylko napisałem prostą odpowiedź na Twoje pytanie, przeczytaj naszą "dyskusje" jeszcze raz
@Ber3n

@Giban: To zamiast tej flaszki można by było dać w środek coś tematycznego.

A następnie szybki fikolek:

Nic nie było o tematyczności, więc nie zamierzam sobie dopowiadać


To jest właśnie obraz wykopka pseudointeligenta :)
Jak już z kimś rozmawiasz, to chociaż nie zaprzeczaj sam sobie, albo pamiętaj co mówisz :p