Wpis z mikrobloga

życie pokazuje mi, że ludzie naprawdę mogą być #!$%@?

Typ studiuje 6 lat
3 lata na drugim roku nie może zdać jednego przedmiotu, przez ostatni rok mimo, że zapłacił za warunek nawet nie przyszedł na te zajęcia XD
od 2 lat siedzi w wynajętym pokoju u jakiejś starej baby i zupełnie nigdzie nie wychodzi, tylko do sklepu
pewnie tylko gra i płaczę w poduszkę
Teraz najlepsze, co mi się w głowie nie mieści i nie potrafię zrozumieć
Typ od tych 2 lat nic, kompletnie nic nie robi, nie uczy się nie chodzi do roboty
jego starzy wysyłają mu kasę bo myślą, że ten sobie normalnie i w najlepsze studiuje, rodzice też podobno nie są jacyś dziany więc jeszcze większa żenada mnie łapie

I tak, kto mi wyjaśni co taki typ ma w głowie, jak on może sobie wyobrażać przyszłość ? po prostu jak on może i jak chce dalej tak żyć ?
#psychologia #pytanie #logikaniebieskichpaskow #zycie #studia #bekazpodludzi
  • 46
  • Odpowiedz
@notoelo: właśnie o tym mówię, na #przegryw ktoś opisze takie coś
jest wyzywany
nawet nikt nie odpisze merytorycznie na moje pytanie tylko od razu, że jego życie jego spawa xD
muszę porobić tutaj scriny na przyszłość bo hipokryzja mnie powala XD
  • Odpowiedz
@harold97: ahh, zarzutka, wybornie wyszlo w takim razie :D.

Ale tak #!$%@?ąc w stronę tagu to ta 'hipokryzja wysmiewania' ma drugie dno którego nie bierzesz pod uwagę. Duzo osob z tagu przegryw nie chce pomocy, wychwala zerowanie na innych, teorie z dupy na poparcie swojej sytuacji, samoużala się dla atencji i odrzuca wszystkie racjonalne pomysły zmiany własnej sytuacji. W realnym zyciu jak znamy kogos z depresja to empatyczna osoba powinna sie
  • Odpowiedz
@harold97: a może dyma tę starą babę i liczy na spadek ukryty w materacu+mieszkanie? i śmieje się z byłych kolegów ze studiów, że muszą kuć na blache rzeczy z których 90% nie przyda się w realnym życiu.
  • Odpowiedz
sam ciągniesz kasę o starych za frajer i dla ciebie to w porządku ?


@harold97: xD jak ich stać to w porządku, sorki że ty biedowałeś i teraz musisz się dowartościowywać
  • Odpowiedz
  • 3
@harold97 ma pewnie jakiś stan depresyjny i prokrastynuje. Powinien iść na terapię, może to na go nakieruje, bo samemu zajmie to latami, chociaż można z tego wyrosnąć.
  • Odpowiedz