Wpis z mikrobloga

@Variv: Przez środowisko lekarskie taka granica obecnie to 24-25 rok życia. Żeby dać wam przykład- jak przeżywaliście zakochanie jako nastolatki? Pewnie mocno. A po 30stce? Pewnie jako tako. Podobnie z rozstaniami. Również kwestia "kiedyś to lepiej smakowało" również jest pokłosiem zmian neurologicznych. Tak jak i miłe wspominanie czasów nastoletnich. Osobą niedojrzałą targają inne emocje, nie potrafi ocenić zagrożeń, a nawet preferencji.
@Paranoija: Jeszcze można drążyć kwestie psychologiczne. Nie znam się na tym, wiedzę czerpię głównie z artykułów, ale w większości tak duża różnica wieku wynika z pewnych zaburzeń. Kobiety często cierpią z powodu braku ojca w jej wychowaniu, co powoduje, że szuka tych starszych.
Dziewczyna Shrodingera ( w wieku 15-20 lat) - wystarczająco dorosła i dojrzała, by sama mogła decydować z kim się chce ruchać, chyba, że chce z 30 latkiem pochodzenia polskiego - wtedy jest zmanipulowaną i wykorzystaną dziewczynką.


@LajfIsBjutiful: Paradoksalnie jedyna krytyka jaką spotkałem, to ze strony kumpla, który miał ogromne powodzenie w liceum, teraz ma robotę w fabryce i jest to ból dupy, że teraz kobiety go nie chcą, a mnie, kiedyś
Przez środowisko lekarskie taka granica obecnie to 24-25 rok życia. Żeby dać wam przykład- jak przeżywaliście zakochanie jako nastolatki? Pewnie mocno. A po 30stce? Pewnie jako tako. Podobnie z rozstaniami. Również kwestia "kiedyś to lepiej smakowało" również jest pokłosiem zmian neurologicznych.


@peszek_leszek: Najmocniejsze moje zakochanie miałem po 30
Jeszcze można drążyć kwestie psychologiczne. Nie znam się na tym, wiedzę czerpię głównie z artykułów, ale w większości tak duża różnica wieku wynika z pewnych zaburzeń. Kobiety często cierpią z powodu braku ojca w jej wychowaniu, co powoduje, że szuka tych starszych.


@peszek_leszek: Najlepiej to kobiety ubezwłasnowolnić. Niech za kobiety decyduje rodzina jak w wielu krajach islamskich czy w Indiach. Będzie dla nich bezpieczniej!
Żeby dać wam przykład- jak przeżywaliście zakochanie jako nastolatki? Pewnie mocno. A po 30stce? Pewnie jako tako.


@peszek_leszek: właśnie podałaś jeden z głównych powodów czemu lepiej wiązać się z młodymi szczerymi dziewczynami niż ze starszymi wyrachowanym

Już kiedyś pisałem na ten temat dłuższy wpis, więc go skopiuję tutaj:

Zawsze w dyskusjach o różnicy wieku i braniu sobie młodszych partnerek mam bekę z pojawiającej się w takich tematach koncepcji, że niby kobiety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LajfIsBjutiful: piętnastolatka wystarczająco dojrzała, żeby związać się z dwa razy starszym od siebie facetem xDDDDD to jest jeszcze mentalne dziecko, może i wyglądać jak dorosła kobieta, ale nią nie jest, do tego większość jest jeszcze na tyle naiwna, że może nie spodziewać się zagrożenia ze strony faceta. Poza tym i co jak dziewczyna powie, że nie jest jeszcze gotowa na seks, to facet będzie czekał przez kolejne dwa lata*? Już to