Wpis z mikrobloga

Bo wiesz, według podejścia psychologicznego i medycznego (neurologicznego) to taka 18 czy nawet 22 latka nie jest dojrzała.


@peszek_leszek: Facet też. I co z tego. Ba niektórzy ludzie i w wieku 50 lat dojrzali nie będą.
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: jest dojrzała żeby oskarek jej zrobił dziecko z wpadki i nie był nawet w stanie utrzymać bo razem z nią nawet klasy maturalnej nie skończył, najgorsze co może być to związek młodej dziewczyny z ustawionym starszym facetem - literalny faszyzm tylko by mu rodziła i zajmowała się domem a do tego nie wolno dopuścić, najpierw koniecznie dekada zabawy i bycia darmową zabawką dla czadów
  • Odpowiedz
@abiandri: To mega wspolczuje. Ja mieszkam na wsi. Moj bardzo bliski znajomy rolnik 32 lata poznal ostatnio dziewczyne 19 lat. Mloda ale obrotna, umie jezdzic traktorami i generalnie lubi zycie na wsi. Nikomu nie przychodzi do glowy jakies krytykowanie, ze pedofil, bo taka mloda dziewczyna, tylko kazdy im kibicuje.
  • Odpowiedz
przeżyłem takie pretensje, w wieku 25 lat poznałem 18 latkę, komentarze że jestem groomerem, że pedofilem od niby poważnych ludzi także ten

Klasycznie debile nawet nie wiedzą kto to jest pedofil xD


@abiandri: @Masterpolska94:
Bo jak gość ma 25 lat, a jego dziewczyna 18, to jak on miał 18 to ona miała 11, a to czyni z niego pedofila( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Komentarz dotyczył związku 25latka z 18latką. To takie osoby nie są na takim samym poziomie i kobieta (w tym przypadku) nie jest dojrzała z punktu neurologicznego.


@peszek_leszek: 25 latek tez nie jest dojrzały z punktu widzenia neurologicznego.
  • Odpowiedz