Wpis z mikrobloga

Na żadna grę nie warto wydawać 300 zł. Przynajmniej jako Polak


@BornToDie69: na grę, która trwa godzinę, faktycznie nie warto. Na grę, w której spędzisz 600+ h, już zdecydowanie inaczej się patrzy pod kątem ceny.
@MichelDeProteina: Sam kupilem kod do intela za 250 i dawno sie tak dobrze nie bawilem w Multi. Aczkolwiek przez ostatnie 5-10lat w ogole nie gralem w FPSy online (cod/bf itp), stad moze ten fun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ejenes: ja w tym roku wróciłem do grania i taki Vanguard mi się podoba, kiedyś grałem w cod ww2 i był mega, dlatego zastanawiam się nad tym nowym. Chociaż najbardziej pasował mi klimat WWII, ale Vanguard chyba bardziej grywalny jednak

@BornToDie69: wiadomo, że lepiej spędzić wolny czas na czymś bardziej pożytecznym, ale lubię sobie czasem zagrać w szczelanke xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@liter_wody: pożyjemy, zobaczymy. Na razie wygląda to tak, jakby wypuścili early access a prawdziwa premiera będzie 16.11. Ja bawię się dobrze, bo gameplay jest super i idealnie trafił w moje preferencje. Nie zmienia to faktu, że gra wymaga szlifu i większej zawartości.
@MichelDeProteina: jest fajna kampania. Warto poczekać na przecenę a minimum na pacza. Jak masz kartę nvidii to musi wlecieć nowy driver + fixy w grze. W sumie zły jestem bo akurat się wciągnąłem i jestem na misji której Ada nie przejdzie bez poprawek.