Wpis z mikrobloga

Na jaki aspekt w grach patrzycie najbardziej: gameplay, fabuła, grafika, czy jeszcze coś innego i jaka jest wasza ulubiona gierka pod tym względem? Ja osobiście jeszcze niedawno patrzyłem na fabułe, jak napisane są postacie itp, ale dopiero po przejściu #sekiro zwracam uwagę najbardziej na gameplay, ta responsywność postaci, mobilność, animacje, sam system walki sprawiają, że sekiro to dla mnie nadgra. Na jakie aspekty zwracacie uwage najbardziej?
#xbox #ps5 #ps4 #gry
  • 13
@DobryMaron: przede wszystkim fabuła, jak chce sobie poskakać postrzelać czy tam pomachać mieczem to moge odpalić coś na multi i sie #!$%@?ć. W single gram przede wszystkim dla odprężenia i poznania ciekawych historii będąc w środku wydarzeń, potem dopiero gameplay bo pomimo nadrzędności fabuły nie zamierzam grać jakieś turówki nudne, jrpg, albo czytać ścian tekstu.
Grafika nie ma większego znaczenia (choć fajnie jak jest przyjemna dla oka), dla przykładu jedną z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DobryMaron: gameplay, ogolnie nowe mechaniki sa wazne. Fabuly gier sa marne w porownaniu do ksiazek, mangi itp mediow, nie da sie ich traktowac jako ważny czynnik, liczy sie spojnosc i tyle. A grafika jest poboczna, duzo gier AAA (szczegolnie konsolowych) to poziom gowna z gameplay i pomimo nawciskanych modeli cala gra jest pusta i nudna, to po co w to wgl grac.
@DobryMaron gameplay, bo on potrafi najbardziej odrzucić od gry. Grafika może być dla mnie słaba, ale jak nie będzie mi się dobrze w to grało to zwyczajnie reszta jest nieistotna. Fabuła to miły dodatek, ale już wiele razy przejechałem się na tym, że pomimo tego nie byłem w stanie ograć produkcji do końca ze względu na aromat drewna podczas poruszania się postaci
A, no i ważne dla mnie jest ogarnięte wprowadzanie w
@DobryMaron: Trudno mi określić, bo w każdej grze przyciąga mnie co innego. Z pewnością jednak mogę powiedzieć, że nie jest to grafika, bo jeżeli gra posiada fajny gameplay, historię i klimat, to jest to sprawa drugorzędna. O dziwo nie przepadam za RPG, a najbardziej to lubię platformówki, a moją ulubioną grą jest Klonoa: Door to Phantomile. Gra historię ma banalną (mimo kilku mocnych plottwistów), a grę to najbardziej lubię za jej