Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W sierpniu na wakacjach poznałem pewną dziewczynę. Zamieniliśmy ze sobą parę słów i spodobała mi się niesamowicie ale wiedziałem że nia mam do niej startu ze względu na róznicę wieku. Za drugim razem jak rozmawialiśmy ze sobą to wyszło że ma 17 i chodzi jeszcze do liceum. Jak zapytała o mój wiek to powiedziałem że jestem starszy od niej 4 lata. Nie wiem czemu to zrobiłem (skłamałem). Chyba ogarnęło mnie jakieś fomo, poczucie strachu że jak powiem ile mam lat naprawdę to stracę z nią kontakt. A mam je$%ane 31. Przez swoje baby face i chudą sylwetkę mogę powiedzieć nawet że mam 16 i by mi uwierzyli. Ale mniejsza z tym. Problem jest teraz taki że spotykamy się ponad 2 miesiące a ona nadal nie zna prawdy. Wszystko jest super, seks, wspólne wypady, imprezy itd. Wygląda na to że zmierza to wiadomym kierunku ale ja się cholernie boję że to wszystko się rozsypie przez jedno głupie kłamstwo. A przecież to wyjdzie koniec końców bo nie da się inaczej. I teraz pytanie co mam zrobić? Powiedzieć prawdę i liczyć na jakiś cud 0,01% szans że będzie chciała się spotykać z typem który jest od niej nie 4 a pieprzone 14 lat starszy i w dodatku ją okłamał. Czy starać się zachować tą tajemnicę jak najdłużej i liczyć na to że kiedy nasza relacja zajdzie na bardziej zaawansowany tor to wtedy będą mniejsze szanse że mnie zostawi jak się dowie?

#zwiazki #relacje #niebieskiepaski #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635d6f7f9ab149d41b70c007
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
Czuć bajta na kilometr...
Może zaproś ją na imprezę urodzinową i kiedy przyniesiesz tort z zapalonymi świeczkami, to się dowie jak stary jesteś. Jakby zaczęła drążyć temat, to wciskaj jej że na bank jej mówiłeś ile masz lat i że musiała coś pokręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze, że skłamałeś. Przynajmniej pokorzystasz.

W 2020 roku poznałem 19-latkę (mając 34 lata). Byliśmy ze sobą przez 2 lata. Było super. Koniec końców w czasie jednej kłótni powiedziała mi wprost, że jestem za stary. I tak, nasze drogi się rozeszły.

Dlatego korzystaj ile się da, ruchaj na maksa.