Wpis z mikrobloga

@DEJW88: przeciez to molestowanie jest zalosne. Kobiety nawet nie czuja jesli je sie delikatnie dotknie za biust to sama nieczula tkanka tluszczowa, dopiero jak sie je mocniej scisnie to czuc bol. Co oczywiscie nie usprawiedliwa lapania za biust nikogo ani nie powinno sie to dziac ale juz nie osmieszajmy sie pieprzac, ze to jakas ofiara molestowania i wielce to przezywa xD To nie krocze. Zreszta ciagle slysze slogany uwolnic cycki,
  • Odpowiedz
@DEJW88: mnie smieszy jak zaklamywane sa fakty xD bo wardega juz sie wypowiadal na ten temat, plus to nie jest 16 latka od 7 lat jesli wierzyc temu co tu wrzucali chwile temu xDDD

Na serio, ci ludzie musza byc multi friza/wersow albo kims oplacanym przez nich, nie da sie tego tak bardzo #!$%@?
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: A to nie jest tak, że owszem Wardęga się wypowiadał na temat boobsmana, ale teraz ujawniła się jakaś dziewczyna, która jak do tej pory milczała i jej doniesienia podważają pełną autentyczność wersji zwyrola?
  • Odpowiedz
@DEJW88: z tego co mi sie kojarzy to wardega wypowiadal sie o jakiejs Karolinie w Hejt Parku. Nie wiem czy ta sama ale to chyba jakas zbieznosc, ze temat znany i po prostu ktos proboje go odkopywac co jakis czas aby #!$%@? sie do wardegi xd
  • Odpowiedz
@DEJW88: Tylko Zwyrol już o tym mówił, a ta dziewczyna udzieliła wywiadu, że jej nie zmolestował, poza tym nawet jakby zmolestował to i tak od dobrych kilku lat jest przedawnione.

Akcje, że po 10-ciu latach dziewczynie przypomniało się, że ktoś ją wykorzystał to nic innego jak #!$%@? z odroczoną płatnością.
  • Odpowiedz
@DEJW88: przeciez to molestowanie jest zalosne. Kobiety nawet nie czuja jesli je sie delikatnie dotknie za biust to sama nieczula tkanka tluszczowa, dopiero jak sie je mocniej scisnie to czuc bo


@corryand: XDDDD a penis no tylko nie czuła chrząstka.
  • Odpowiedz
Co oczywiscie nie usprawiedliwa lapania za biust nikogo ani nie powinno sie to dziac ale juz nie osmieszajmy sie pieprzac, ze to jakas ofiara molestowania


@corryand: O #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@DEJW88: Nikt na tym świecie mnie tak nie denerwuje jak ten Wardęga. Nie obchodzi mnie to, że on to pisze sarkastycznie jako joke, po prostu nie mogę z niego. Śmiesznego udaje, a się zawsze pierwszy nabiera na każde słowo. Pelikan
  • Odpowiedz
@corryand: @corryand: Co Ty pierdzielisz. To dopóki nie sprawia się komuś bólu fizycznego wszystko jest ok? W ogóle sam sobie przeczysz. Najpierw że to nic takiego, później że nie usprawiedliwia. Ciesz się, że nie wiesz jak obrzydliwy jest niechciany dotyk, dla niektórych. Ja do tej pory pamiętam wszystkie takie sytuacje. To jest odzieranie z godności przez jakichś oblechów. Poczucie, że tracisz kontrolę nad sytuacją i bezradność.
Niechciane złapanie
  • Odpowiedz
@philosophy: ale znam dziewczyny ktore same mowia ze nie maja czucia w piersoach jak sie lekko polozy na nie dlonie i wcale ich to nie rusza. Do tego same daja kolezankom do macania i porownywaly sobie piersi z dwoma ktore byly po ciazy xD Dla nich piersi sa wrecz aseksualne jesli chodzi o czucie. Ladnie tylko wygladaja dlatego eksponuja. Ja przytaczam slowa swoich kolezanek/ bylej dziewczyny.
Dla mnie niechciany dotyk
  • Odpowiedz
@corryand: > Do tego same daja kolezankom do macania i porownywaly sobie piersi z dwoma ktore byly po ciazy
Podajesz anegdotyczne przypadki, w których jeszcze dziewczyny wyraziły zgodę. Myślisz, że nie miałyby nic przeciwko gdyby ich piersi dotknął obcy facet na ulicy, a nie koleżanki?

laska powinna liscia mu dac i isc dalej

To się zdecyduj czy to nic takiego czy jednak na tyle poważne, że uważasz że reakcją powinna by
  • Odpowiedz
@philosophy: ale ja juz w pierwszej mojej wiadomosci napisalem ze to nic fajnego czy milego i ze reakcja kobiety powinna byc: "Strzelasz liscia gosciowi albo na niego plujesz i idziesz dalej. " i kasz w dypie ze jakis spermiarz chcial sobie cycka dotknac. Ale nie uwazam by to bylo cos co mialoby powodowac jakis uraz na psychice czy skrzywdzenie bo jakis typ dotknal na srodku ulicy. Przestanmy seksualizowac te cycki.
  • Odpowiedz
@corryand: Generalnie masz rację, że samo dotknięcie piersi nie powinno powodować wieloletniej traumy, o ile mamy do czynienia z osobą emocjonalnie stabilną, ale tutaj dochodzi jeszcze wątek opublikowania tego, co mogło wytworzyć dodatkowy wstyd i poczucie upokorzenia. Sam koncept tego filmu nawet jeśli miał on nakłaniać do badań piersi, jest obrzydliwy i nie do wybronienia, a fakt molestowania w taki sposób i jego uwiecznienie, jak dla mnie powinno mieć jakieś
  • Odpowiedz
@DEJW88: tylko ze to byl film z przeslaniem badan i byl zabawny w jakis tam sposob. Wrecz zobaczenie tego filmu powinno tym bardziej umniejszyc takiej osobie ta "krzywde" zwlaszcza wiedzac, ze szlo za tym przeslanie.
Ja juz nie pamietam tego filmu sprzed 10 lat ale widzialem go i nie wywarl we mnie oburzenia. Chetnie zobaczylbym jeszcze raz by moc sie odniesc rzetelniej.
  • Odpowiedz
@corryand: Sorry ale trzeba być naprawdę naiwnym aby wierzyć że ten film miał mieć jakiekolwiek przesłanie a nie był pretekstem do tego aby sobie pomacać cycunie. Tym bardziej że profilaktycznie pierwszą mammografie wykonuje się w wieku 40-50, a kobiety na filmie nie wyglądają na ten przedział wiekowy (oczywiście można zachorować będąc młodszą ale w tutaj jest istotna samokontrola piersi o której Zwyrol nie wspomina). W tym wieku wykonuje się cytologie,
  • Odpowiedz
@Madoxxx: Mowisz o mammografii zalecanej dla osob starazych, a nie o badaniu piersi ktore trzeba samoistnie robic co miesiac a usg piersi przynajmniej raz w roku poczynajac od wieku 20+.
  • Odpowiedz