Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends
szukam kogoś do soloq
wymagania:
+18
ogarnianie o co chodzi w tej grze
nie intowanie/feedowanie
absolutnie żadnych mainów yasuo
ranga najlepiej gold+
discord
Rola dowolna ale najlepiej mid/top
kultura, nie drzeć ryja, można czasem zakląć ale bez przesady

O mnie:
Utknąłem w silverze (s2 na ten moment), przynoszę pecha, w większości gier mam afk albo jakieś 0/10. Dlatego szukam kogoś do soloq liczę że w dwie osoby uda się wyjść.
Mainuję JG ale mogę grać cokolwiek.
Najlepiej idzie mi z WW i Ekko, Brand, Gnar, Thresh.
Mam 21 lat, jestem spokojny, dobrze ogarniam grę strategicznie, mechanicznie jestem przeciętny.
To tyle z tego co musisz uwierzyć na słowo, reszta jest tutaj: https://www.op.gg/summoners/eune/19%205%202%2026%205%2018

Grać mogę codziennie po 16:00
  • 19
@Agilled: nie bo ty tak mowisz. To, że ktoś jest w silver, a może powinien być w goldzie to właśnie czesto zasluga teamu. Silver a gold nie ma aż takiej roznicy. Jestes kolejnym znawcą.
@Agilled: Nie no generalnie to nawet niektórzy analitycy czy coachowie siedzą w low elo, więc generalnie da się być tragicznym mechanicznie i rozumieć jak działa gierka w znaczniu macro. Szczególnie jak ktoś więcej ogląda pro play/high elo streamy niż gra
@bumbp: widzę że z ciebie typowy szczekacz na czacie w grze który wie wszystko lepiej, a z golda i niżej wyjść nie może bo słaby tim, co się pośmiałem to moje, współczuje głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mikserq21: Zabawne, że wielcy "znawcy" twierdzą, że to czy wygrywasz czy nie zależy od ciebie podczas gdy to jest #!$%@? gra drużynowa xD I nawet chalangerzy to przyznają, że masz ograniczony wpływ na wynik a wielu gier zwłaszcza w low elo po prostu się nie da wygrać nawet jak jesteś masterem, a ty nie jesteś więc nie #!$%@?.
@SEBZER: co ty #!$%@? chłopie? masz po 40% winratio na postaciach którymi ciągle grasz w jaki, gdzie grasz na silwery na eune. Kupiłem w tym sezonie 3 konta euw po placementach grając solo lądowałem b1/silver 4 i za każdym razem aby wyjść do platyny wystarczyło rozegrać około 80 gier, to że nie potrafisz klikać i używać mózgu nie znaczy że jest coś takiego jak mityczne elo hell w silverze/goldzie bo zasze
to że nie potrafisz klikać i używać mózgu


@mikserq21: To jest zdecydowanie powód, nie to ,że w co trzeciej grze mam afk/trola i w co drugiej feedera. Wszystko moja wina jestem tam gdzie powinienem jestem gównianym silverkiem tu moje miejsce. Najlepsze staty w prawie każdej grze o niczym nie świadczą. oczywiście tak właśnie jest masz niezaprzeczalną rację, a teraz #!$%@?.