Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Co tu jest ignorancją? Ostentacyjni aktywiści LGBT zazwyczaj mają wywalone ego w kosmos i nie potrafią zaakceptować, że nie we wszystkim mają rację. Żeby taki beton ruszyć to trzeba serio wiedzieć jak się za to zabrać.


@Kamilo67: ale fikoł xD

@weezyxboss: Taka osoba potrzebuje terapii?


@Mr_3nKi_: patrząc na statystyki samobójów samych facetów w Polsce to większości by się przydała terapia. Nie rozumiem jaki jest cel twojego wyśmiewania
@weezyxboss: W sumie ogarnięty terapeuta tu by nic nie dał. Obecny świat jest taki, że LGBT się wciska wszędzie i zmusza się każdego, żebyś to lubił i ciągle o tym słyszał, więc po co się ma starać na terapii jak świat i tak ma go zaakceptować. Natomiast typowy przegryw z wykopu z fobią społeczną, autyzmem i słabym social skillem już nikogo w społeczeństwie nie interesuje i jest #!$%@? przy każdej możliwej
@Kryspin013:

ale fikoł xD


No gdzie ten fikoł? Zobacz sobie profil tego typa. Protesty przed uczelniami, zaimek "ono", duma z tego, że jest homo, duma z robienia marszy... ten gość to atencjusz i tylko czeka aż kogoś sprowokuje, żeby ludzie się wkurzyli i było o tym głośno. Jakoś nigdy nie widziałem, żeby takie odpały robili ludzie z autyzmem, zespołem aspergera czy innymi zaburzeniami. Zgadnij kto jest bardziej szanowany ostatecznie.

patrząc na
@Kryspin013: Dziękuje kumplu za troskę, ale czuje sie wystarczająco dobrze. Rozumiem swoją sytuacje życiową i wyciągam wnioski.


@Mr_3nKi_: Bardziej myślałem o środowisku w okół. W końcu przykładowo alkus też będzie uznałał, że nie potrzebuje terapii i nie ma żadnego problemu, nie?

Nie próbuje naginać rzeczywistość pod siebie, zaakceptowałem ją taką jaka jest.


No z tym bym się mocno kłócił. Najbardziej obrazowym przykładem są twoje wpisy o wojnie xD

Pamiętaj, że
Pobierz Kryspin013 - > @Kryspin013: Dziękuje kumplu za troskę, ale czuje sie wystarczająco do...
źródło: comment_166704713355gQgbhIvFTvX9zSSSTzMd.jpg
@Kryspin013: ale sie upadłeś xD

No z tym bym się mocno kłócił. Najbardziej obrazowym przykładem są twoje wpisy o wojnie xD


Napisałem ten wpis, bo wykopki zawsze srają pod siebie i to fakt. Tym razem sie udało ,ale ile razy robili z igły widły, po czym o wszystkim zapominali i zaczynali od nowa xD

qolego, podchodzę do ciebie podobnie jak ty do innych. To, że chwilowo udajesz miłego nic nie zmienia,
i? Myślisz, że ty jesteś doskonały? ( ͡º ͜ʖ͡º) każdy sie myli. Ja sie myliłem, co do tej wojny, bo Putin zawsze napręża muskuły, a wykopki robią z igły widły.


@Mr_3nKi_:
- ty praktycznie onucowałeś
- #!$%@?łeś tych wpisów z 10 w różnym okresie
- delikatnie mówiąc dyskredytowałeś osoby z którymi się nie zgadzałeś i które ci wyjaśniały jak bardzo jesteś w błędzie
- to nie
@Kryspin013: Powiedziałbym ci coś, ale to zniszczyłoby twój wykreowany świat w który wierzysz i z którego ja sie śmieje xD

Ehh, dlatego ci nie raz pisałem, żebyś odstawił wykop na jakiś czas.

- ty praktycznie onucowałeś.


I to jest twój główny problem. Mam nadzieje, że kiedyś zrozumiesz.

Wcześniej byłem dla ciebie ruską onucą. Później k0nfederatom, a teraz Pisowcem.. Rozumiesz, co chce ci przekazać? XD