Wpis z mikrobloga

Czytam tu co chwilę posty jak to Polki podobno wszystkich wyzywają i przeklinają za samo zagadanie.

Ja teraz sobie myślę, że zagadałem w swoim życiu około 500 dziewczyn. Moja morda jest powszechnie uważana za przeciętną. Ani ładny ani brzydki. Najwięcej zagadań w klubach gdzie podchodzę do dziewczyny na parkiecie, staje frontem przed nią i pytam uśmiechając się "Cześć, zatańczymy?". I NIGDY nie zdarzyło mi się, żeby zapytana dziewczyna była dla mnie toksyczna, chamska, wulgarna i żeby zaczęła mnie obrażać. Natomiast kilka razy zdarzyło mi się, że koleżanka zagadywanej dziewczyny stała się wobec mnie agresywna, ale to tak z max 5 razy (czyli 1% przypadków).

Jeżeli laska odmawia najczęściej dialog wygląda:
- Cześć, zatańczymy?
- Nie, dzięki
- Ok, miłej zabawy
- Wzajemnie

Ja nie wiem gdzie wy spotykacie te wszystkie dziewczyny, które jadą po Was za sam fakt zagadania.

Może to jednak problem jest z Wami? Może to Wy jesteście chamscy, wulgarni, nietaktowni?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
#zwiazki #blackpill #p0lka
  • 15
@cebularz_szkorbutnikowy najlepsze te agresywne koleżaneczki bo dochodzi do ich gadziego mózgu zakodowana informacja:
"skoro jesteśmy we 2 a on wybrał ją to znaczy, że jest ładniejsza".

Ja jak chodziłem z kumplami na balety i oni coś wyrywali to się krzątałem próbując własnych sił, jak nie wychodziło to zawijałem po jakimś czasie na chatę, sam, nie psując kumplowi zabawy (a on często zdobywał tego słynnego gola ( ͡° ͜ʖ ͡°
@fan_comy @21374201 Może z jakąś wielką agresją na dyskotekach od strony kobiet się nie spotkałem, ale miło też nie było. Większość się odsuwała, bywało tak, że miałem nawet dwa metry luzu do najbliższej kobiety, a nie machałem rękami, ani nie śmierdziało ode mnie. Czasami usłyszałem od dziewczyn, że jestem nie w ich typie i nie chcą bym tańczył koło nich.
@gnomol: a zaobserwowałeś jak inni faceci zachowują się w stosunku do lasek na takich imprezach? Ja już przesyłam liczyć ilu typów za mną tańczyło jakby mnie "ruchali", albo łapali mnie za dupę. I oczywiście, że takim typom każe #!$%@?ć, ale jak ktoś normalnie pojedzie to normalnie do niego mówię.
@gnomol: czytałam, ale poprzedni komentarz brzmiał jak jakiś ból dupy. No jesteśmy na takim tagu, a nie innym. Zazwyczaj jak ktoś pisze coś takiego to się paruje, że jak to kobiety wybierają tych ładniejszych xd
@21374201 Problem jest w tym, że brzydkim gada się jakieś kocopoły, że mają się starać, a jak zaprzeczają, że to coś daje, to ze strony radzących pojawia się agresja. Autor nie ma racji, bo jak facet jest brzydki, nie chodzi mi o przeciętnych, to niektóre kobiety zareagują agresywnie na próbę podrywu.
@BogJestMiloscia @21374201 Ja się spotkałem. Jestem brzydki i wiem co piszę. Nie twierdzę, że dziesiątki razy, ale niektórym kobietom przeszkadzało, że muszą na mnie patrzeć. To wszystko co napisałem to prawda. Raz nawet się do mnie para przywaliła, że im miejsce zajmuję na parkiecie, a na dyskotece ogromny ścisk. Wtedy się wściekłem, zrugałem ich, i chociaż mam niski wzrost, koleś szybko odpuścił.