Wpis z mikrobloga

Ktoś mi powie co tak naprawdę złego Piechowiak powiedział? Może źle to ubrał w słowa, ale depresja często jest skutkiem chorób związanych z poziomem hormonów, przykładowo z bardziej znanych i popularnych chorób to Hashimoto. Że zawsze w pierwszej kolejności należy zrobić badania krwi, aby móc poprawnie zdiagnozować o leczyć. Druga sprawa odnośnie samego poziomu testosteronu jak masz długi okres czasu mega wysoki poziom testosteronu a wraz z wiekiem lub sytuacją życiową ten poziom nagle spada to oczywiste jest że pojawiają się oznaki ciągłego zmęczenia, prokrastynacji, choci izolacji od ludzi, ale to też nie oznacza że od razu mamy depresję. #famemma #depresja
tabarok - Ktoś mi powie co tak naprawdę złego Piechowiak powiedział? Może źle to ubra...

źródło: comment_1666998130Dk6kkT9fqIIriwpeOFUs2Y.jpg

Pobierz
  • 16
@tabarok: Oczywiście, że ma rację - wiele problemów wynika z braku równowagi hormonalnej i prawda, że nagły spadek poziomu testosterony objawia się właśnie tym, że nie ma się chęci do niczego.
I fakt, wielu influ, w szczególności w freaq fighterów kuje dupę, żeby szybko urosnąć, żeby dać sobie kopa do treningu itd.
Nie wiele osób korzysta z tego z głową - przykład Stifler - który nie wytwarza testosteronu, bo się nie
@nowywinternetach: ja po rozpoczęciu trt mogłem odstawić antydepresanty, zawsze miałem naturalnie wysoki, ale mi okropnie spadł (z 800 do w najgorszym momencie 80). Teraz czuję się super, ale zaburzenia nastroju z powodu niskiego tescia to znikomy procent i większości nic nie da
@tabarok: co złego powiedział bestia? Ano to, że wystarczy kłuć dupsko teściem i nie będzie depresji. Temat tej choroby jest bardziej złożony, niż kwestie hormonalne, wcale źle nie powiedział, nic a nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po tych słowach specjaliści od zdrowia psychicznego są dla mężczyzn zbędni
dodatkowo, dzisiejszy 20latek ma podobny poziom testosteronu co 67latek, takze te normy to o kant d mozna sobie rozbic


@Pomocy_blagam: Sugerujesz spisek medyczny jak z covidami i innymi? Sugerujesz, że wszystkim mężczyznom obniża się specjalnie? przecież to teoria spiskowa, a nie coś co można potwierdzić.
@nowywinternetach: Normy kiedys byly wyzsze, bo kiedys chlopy mialy wiecej testosteronu i to jest akurat fakt.
wyjdzie ci przykladowo 450 tescia, myslisz sobie, ze jest dobrze, bo sie lapiesz w dzisiejsze widelki, a jak ogarniesz, ze wczesniej takie 450 bylo normalna iloscia testosteronu dla kogos znacznie starszego to nagle masz zonk
https://academic.oup.com/jcem/article/92/1/196/2598434?login=false - przyklad spadku poziomu testosteronu na przestrzeni lat
@tabarok: ale ty wiesz, że depresja nie ma nic wspólnego z teściem? Tak samo poziom szczęścia?
Zapraszamy na tag #mikrokoksy są osoby co mają teścia 20x ponad norme i dalej czują się tak samo #!$%@? jak gdy mieli je w normie, a są osoby, które miały teścia w środku widełek, weszły na TRT/HTZ i teść im się podniósł nieznacznie czyli do max górnych widełek dla naturala czyli ok 800-900 ng/dl i