Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, polećcie jakieś mega wygodne krzesło biurowe /fotel biurowy do pracy. Bez limitu cenowego.


@Ptolemeusz: dowolny Herman Miller, dobierz jaki potrzebujesz - nic lepszego nie dostaniesz

Tylko żebyś zaraz nie pisał że 10k za fotel to jednak ponad limit
  • Odpowiedz
@Atreyu:

nic lepszego nie dostaniesz


to nie jest prawda, sporo ludzi narzeka na hermany, tak na prawde krzeslo trzeba samemu przymierzyc bo inaczej mozesz #!$%@? sporo siana na marne
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz: wygodna = mesh + ew. miękko pod kark i tyłek

Nawet najlepsze fotele tego typu jak pokazałeś, po paru latach robią się twarde bo materiał w środku się zbija. No i w lecie (pod skórą jest to mniejszy problem, pod ekoskórą ogromny) - dupa się poci. Chyba że masz klimę i 20C cały rok. W upały takie fotele są okropne

I o ironio, na właśnie takim (prawie identycznym) siedzę
  • Odpowiedz
@l_Grela_l:

jakaś konstruktywna krytyka? albo propozycja lepszego fotela w tej cenie?


tak, mam go i nie da rady na nim siedziec, to jest zalosne ze za ponad 2k dostajesz cos na czym nie da rady siedziec dluzej niz 5 minut bo zaczyna cie bolec dupa xd
  • Odpowiedz
@wybacz: no to po prostu nie pasuje pod Ciebie i dlatego OP'owi napisałem żeby na żywo testował zamiast dawać mu porady z dupy jak Ty xD
w dwóch firmach ich używaliśmy więc na próbce ~130 osób mogę powiedzieć że nie słyszałem narzekań - sam korzystałem z ergohumana przez 3 lata w biurze i potem kupiłem sobie do HO i siedzę w nim 10-12h dziennie i moje plecy mają się świetnie
  • Odpowiedz
@l_Grela_l:

w dwóch firmach ich używaliśmy więc na próbce ~130 osób mogę powiedzieć że nie słyszałem narzekań


darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada; wszyscy w biurze na wyparciu i nikt nie bedzie narzekal, zeby szef nie #!$%@? z januszexu ( ͡°
  • Odpowiedz