Wpis z mikrobloga

Pamietam jak lata temu cisnąłem bekę z szurów co straszyli NWO, jakąś Agendą. Jak niby ktoś może światem sterować beka xD

Niezły fikołek jak teraz wychodzi ze mieli racje. Dosłownie wszystko co gadali a ja to nazywałem śmiesznymi kocopołami się sprawdza. Pandemia, wojna, znaczne zubożenie społeczeństwa, przekierowanie zasobów, Zamienienie życia człowieka w usługę z mikropłatnościami, "nic masz nie mieć i być szczęśliwy".

Następnym etapem jest rozpad terenów bloku wschodniego i zmiana układu sił politycznych. Brzmi znajomo?


#bekazpisu #nwo #agenda2030 #pis #polska #europa #swiat #wojna
  • 18
@PancakeV: Niemal wszystko co wymieniłeś już się zdarzało wielokrotnie w historii. Były epidemie obejmujący duży obszar, były i ciągle są wojny, były kryzysy itd. Co więc się zmieniło, że teraz się to usilnie próbuje łączyć w jakieś potajemne dążenia do nowego porządku świata?
@PancakeV: Już kiedyś to pisałam, ale się przypomnę, nie każdy kto rozmyśla nad takimi rzeczami i dochodzi do wniosków, które przez społeczeństwo wydają się być dziwne jest nawiedzonym szurem. Ostatnimi czasy sama rozmyślam czy rzeczywistość w której żyjemy nie jest zaplanowana i zakłamana przez światowe elity, żebyśmy żyli w bańce. Moim zdaniem tak naprawdę nie wiemy nic o świecie, do czego dąży i jaki jest w tym cel
@PancakeV: Najbardziej lubię na mirko wpisy o #wojna że to jest wszystko zaplanowane z góry, cały kryzys energetyczny jest wywołany sztucznie, tak jak lockdowny przy #koronawirus bo wiecie, nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy. Czyli rządy wielu państw się dogadały ze sobą, w spisku na pewno biorą udział korporacje (bo wiadomo kto za nimi stoi) oraz posłuszne media które mają siać panikę i ogłupiać ludzi. I cały misterny plan się
Niezły fikołek jak teraz wychodzi ze mieli racje.


@PancakeV: no nie. Po pierwsze szurskie teorie i Alex Jones który się na tych teoriach (a właściwie na idiotach w nie wierzących) dorobił fortuny. Po drugie jest to nic innego jak powrót do zimnej wojny i podziału świata na bloki. Ja myślę, że Chiny przejmą rolę Rosji a ona sama ostatecznie stanie się jakimś marionetkowym bantustanem wśród oddzielających się od niej republik -
@PancakeV: większość żadnej ziemi nie miała, a jak mieli to jakieś skrawki ledwo ich żywiące. Rzeczy materialne to też wiadomo jakie wspaniałe były w takich przeciętnych mieszkaniach naszych dziadków i babć ;) wielu ludzi z pokolenia naszych dziadków jako „cenne rzeczy” przechowywało pudełka po czekoladkach, jakieś stare guziki, książki, których nie czytali, pocerowane i połatane ubrania, itp. za prl praktycznie wszyscy nasi dziadkowie żyli w „mieszkaniach na abonament”. Znam też w
@LGirl: I nie kupisz kolejnego samochodu bo nie będzie cię stać, zreszta nie ma samochodów i unia zaraz zablokuje ci samochody spalinowe, a dziadek pracował w mitycznej fabryce garnków i samochód ma, mieszkanie/ dom ma. Ludzie w miedzynarodowych korpo nie mogą się dorobić niczego a dziadek jeżdżąc kamazem w piaskowni się dorobił, z jednej pensji wszystkich wychował, kobieta nie musiała pracować. Coś tu mi nie gra obecnie.
@Trust_Me_Im_Engineer: źle na to patrzysz. To tak jakbyś powiedział, że przed wybuchem 2wś wszystko tj. holocaust, zniszczenie Warszawy było zaplanowane- to nie było zaplanowane bo nie da się takich wydarzeń idealnie zaplanować ale jeśli wiemy, że takie UK dążyło do tego aby konflikt z niemcami miał miejsce to po prostu tworzy warunki do tego, że cała reszta wydarzeń może się zdarzyć.

Kolejna sprawa, lockdowny - czemu jeszcze w tamtym roku takie
Ostatnimi czasy sama rozmyślam czy rzeczywistość w której żyjemy nie jest zaplanowana i zakłamana przez światowe elity, żebyśmy żyli w bańce. Moim zdaniem tak naprawdę nie wiemy nic o świecie, do czego dąży i jaki jest w tym cel


@szatkownica: No ale to nawet wydaje się naturalne, wiemy jak dużo ludzi złych chodzi po ziemii. Ludzie jak Ted Bundy czy inni seryjni mordercy - a teraz pomyśleć, że np. mają tyle
@Trust_Me_Im_Engineer: zwlaszcza ze takie kryzysy to nie jest jakies novum w historii zwlaszcza XX wieku

O zaplanowanej wojnie i pandemii ani nie wspomne, ale mikroplatnosci ect to po prostu kolejny etap rozwoju z tego co widac to ludzie chetnie z tego korzystaja. Druga kwestia jest to, ze ja czekam na dzien w ktorym zezlomuje swojego grata i na apce zamowie autonomiczne auto ktore mi zawiezie dupe gdzie chce
@PancakeV: nie no raczej idealizujesz to życie dziadka. W mojej rodzinie wszystkie babcie pracowały i w sumie wszyscy mieli sytuację materialną i tak troszkę lepszą niż otoczenie. Wychodziło z tego, że te samochody to były gruchoty co czasem ruszały, czasem nie a te domy na własność - mieszkanka po 50 metrów w wielkiej płycie, gdzie mieszkały rodziny z dwójką lub trójką dzieci. Z ich opowieści o życiu w wieku lat tak
@PancakeV: śmieszą mnie pożyteczni, którzy w tym wpisie mówią, że nic nie jest zaplanowane i wszystkie te teorie to kłamstwo. No tak, kłamstwem jest, że ludzie ubożeją, a inflacja wzięła się z kosmosu, a nie z polityki lockdownów, które z perspektywy czasu tylko jakiś covidian będzie popierał. Wysokie ceny na stacjach paliw w Europie to efekt wojny na Ukrainie, a nie gigantycznych marż nałożonych przez koncerny. To samo z cenami energii.