Wpis z mikrobloga

Sytuacja z dzisiaj. Chciałem wymienić gotówke w kantorze na rynku we #wroclaw poszedłem do bankomatu Santander na rynku i spróbowałem wypłacić kase. Chciałem wybrać 3700 zł (teraz już wiem, że tak duża kwota to błąd) i po wpisaniu pinu i wybraniu kwoty bankomat się zaciął. Po mieleniu przez kilka minut wypluł karte i potwierdzenie wypłaty. Pieniędzy oczywiście brak, chociaż zeszły z konta. Po kontakcie z Santanderem kazali mi zgłosić to do Millenium w którym mam konto i tam dowiadywać się co dalej. W Millenium chargeback zgłoszony, podobno środku są tylko zablokowane i mam czekać do 24 a jak nie to dzwonić. Przez to że bankomat wypluł mi potwierdzenie wypłaty jednak wątpie że tak się stanie czytając inne podobne historie. No i oczywiście jestem teraz w dupie bo będę musiał pewnie łazić po bankach i sie denerwować tylko dlatego że Santander ustawia jakiś złom w centrum miasta. Naprawde już od dawna nie chodziłem taki #!$%@? przez cały dzień. #bankowosc #bankomat #bankomaty #zalesie #gownowpis
  • 16