Wpis z mikrobloga

Ogólnie może się podobać albo i nie ale (mi się podoba)… jest to A45s więc stosunek ceny do osiągów, mocy, właściwości jezdnych i zabawy z jazdy jest bardzo dobry. Mamy auto, które jest w tabelkach blisko aut stworzonych do ścigani się a kosztuje dużo mniej, choć i tak dużo
ATRZCIE STAĆ MNIE NA MERCEDESA! BRRRR BRRRR PFFFT


@sierramikebravo: no ale tak w wielu autach jest, od focusa st, i30 n itd. Co by nie mówić o a35 czy a45 to świetnie się prowadzą, dają frajdę z jazdy. Jeździłem praktycznie wszystkimi małymi wariatami, bo wybierałem dla siebie to wiem co nie co.
@vesem: Która wersja silnikowa? Miałem w leasingu GLB 200d 4matic i tu się przez ok. 1.5r nic nie #!$%@?ło silnik tam bym OM654 przy 120km/h było spoko ale z racji tego że to mały silnik jest to przy 140km/h było głośno
@Euphor: wyglada jak fajne jeździło, i to prawda szybkie nawet jest, ale odczucia z jazdy, czuć jak by się jeździło jakimś „zwykłym autem” nie „pod”AMG wnętrze też takie sobie, tylko fajne dla oka, auto fajne na pierwsze dla 18-19 latka ale takiemu też się zaraz znudzi, (jak spadną różowe okulary) coś w tym aucie jest takiego że daj negatywne odczucia, moze to kwestia tego że to nie jest a45s (tym akurat