Wpis z mikrobloga

@WrodzyPanowie: mercedes to zaczyna się od e-klasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak widzę A/CLA to na 90% siedzi w nim jakiś banan albo córeczka dyrektora lokalnej masarni. Zrypała się marka w ostatnich paru latach niestety.
@Bejro: Ale popsy są zrobione sztucznie. Pluje w wydech żeby strzelało ku uciesze kierownika i #!$%@? przechodniów. Durna moda i tyle. Cyferki już dawno przestały ludzi interesować, ważne żeby z wydechu pierdziało. Najbardziej żenująco to brzmi jak ktoś nie daje w #!$%@?ę tylko jedzie normalnie, wtedy brzmi jak kasłanie mopsa, takie dławienie. Już dawno ta marka straciła swoją ekskluzywność. Może najwyższe klasy, od E w górę to jeszcze, ale większość to
Dziwna jak dla mnie marka. Jakości samochodów jej generalnie odmówić nie można. Są serie z prześliczną linią nadwozia S-ki, CLK, Maybach (tak wiem... ;), są linie z przebrzydłą linią nadwozia - E klasa(niektóre ale większość) , są tanie i ładne - CLA, są drogie i brzydkie G - klasa, są tylko brzydkie nie dając nic w zamian xD - seria A (czytałem, że której koncern jej sobie wybaczyć nie może), w DE