Wpis z mikrobloga

Takie pytanie bo znów chce wrócić do grania i czy warto zacząć grę na jakimś pvp czy gnębią nowych jak kiedyś? Mam postać na optional pvp secura, ale kusi coś na pvp? Może jest jakaś polska gildia która w razie nękania by wsparła?
#tibia
  • 8
  • Odpowiedz
@CzerwonaKoszula: od razu Ci powiem, ja juz masz cos wybrac, zamiast meczyc sie postacia nowa, kup od razu na markecie jakis low lvl wyskilowany :) - ja zaczalem po tylu latach teraz na Antice bo w miare osob gra i tylko raz ktos randomowo na mnie PK odpalil :D
  • Odpowiedz
  • 1
@CzerwonaKoszula dokładnie, Mirek wyżej dobrze mowi, kup niski lvl z wysokimi skillami, takie postacie kosztują teraz grosze. Jeśli chodzi o serwer to weź Antice. Tak, zaraz tu będą pisać, że zatłoczony serwer itp. tylko że za to na Antice masz ludzi do questów, dostępność itemow i czuć żywa społeczność
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzerwonaKoszula: Na tej tibii granie na serwerze PvP, zwłaszcza open pvp nie ma żadnego sensu, chyba, że chcesz dołączyć do jakiejś gildii wojennej i biegać za ludźmi, ksowac ich przez X godzin dziennie w ramach obowiązku członka niskiej rangi a raz w tygodniu włączyć skulla na jakiegoś innego randoma.
Jeśli będziesz miał problem z innym graczem i zechcesz go zabić, to możesz być pewny, że w ciągu kilku minut przyleci do
  • Odpowiedz