Wpis z mikrobloga

@Radus: normalnie bym się zgodził, ALE, przy cmentarzach w miastach prawie NIGDY nie ma parkingu, przynajmniej w moim mieście. A jak jest parking to jest parking na parenaście aut, co jest kroplą w morzu potrzeb zwłaszcza, że cmentarze są gigantyczne, a ilość odwiedzających widać na załączonym zdjęciu.

Ostatnio byłem w dzień powszedni na jednym z większych cmentarzy w Łodzi, objechałem cały dookoła 2x aż w końcu zaparkowałem jak przychlast bo po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@girabaldi: no to trzeba rozwiązać problem, a nie łamać przepisy. Przepisy to jedno, u nas dochodzi brak szacunku i dbania o wspólne dobro.

W mniejszych miastach nie ma problemu z parkowaniem na 1 listopada, w dużych ludzie robią syf. Jak by parkowali jak ludzie, albo służby egzekwowały zakazy to naturalne by było szukanie rozwiązania.

Zamknięcie jednego pasa ruchu i zrobienie parkingu, wyznaczenie parkingu i wahadło autobusem.

U nas #!$%@?, rozwala trawniki
@Radus: to jest tak czy siak mało, widzisz na zdjęciu, nawet jakby zamknęli jedną nitkę to co by to dało? Niewiele. Aut wciaż jest 5x więcej. Rozwiązanie jest proste - stworzyć przy wielkich cmentarzach wielkie parkingi, ale wtedy miejsce które można sprzedać za pieniązki się marnuje więc jest jak jest.

W mniejszych miastach nie ma problemu z parkowaniem na 1 listopada, w dużych ludzie robią syf. Jak by parkowali jak ludzie,
stworzyć przy wielkich cmentarzach wielkie parkingi


@girabaldi: Ale to jest rozwiązanie problemu który występuje dwa dni w roku. Chcesz zabetonować wielki plac żeby korzystać z niego raz na 356 dni?