Wpis z mikrobloga

Byłem na szybkich randkach, lubiłem czytać o tym na wykopie to też opiszę pokrótce jak to u mnie wyglądało ;)

Miało być po 13 osób, dziewczyn przyszło 7, z facetów przyszli wszyscy. Dostaliśmy plakietki i się zaczęło.

Z pierwszą się fajnie gadało, ładna całkiem, rozmowna. Druga przyszła z koleżanką, też całkiem ładna, porozmawialiśmy trochę o grach, powiedziała, że muszę coś jej pokazać w jednej grze. Studiuje kierunek pokrewny z medycyną. Trzecia z podobnej branży co ja ale tylko o pracy właściwie gadaliśmy, dałem na nie bo średnio była zainteresowana. Czwarta pracowała coś z modą ale kompletnie nie w moim typie, od razu wiedziałem, że idzie na nie. Piąta była całkiem spoko ale starsza trzy lata ode mnie i z wyglądu cos nie pasowalo. Szósta bardzo przyjemna, rozmawialiśmy o wrażeniach z randek. Siódma to koleżanka tej drugiej, obie dalem na tak, obie najfajniejsze ale watpie czy one mnie daly na tak.

Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem wyglądu dziewczyn i gadką, nie bylo niezrecznej ciszy z żadną. Myślę, że doświadczenie tinderowe pomogło. W międzyczasie gadałem z jednym gościem, powiedział, że może zapisze się na wyższy przedział wiekowy żeby poruchać milfa. Był już wcześniej na randkach i zaznaczył 2 i miał z nimi parę ale nic nie wyszło. Trochę przypakowany, mówił, że był w związku długo a teraz trzeba pajacować.

Jeśli chodzi o poziom facetów, to ja takie 5/10, mam wrażenie, że połowa wyglądała lepiej ode mnie a połowa gorzej. Trochę podsluchiwałem i jeden nie wyglądał tak, źle ale ciężko się go słuchało, widać zdenerwowany jakiś.

To powyżej pisałem przed wynikami, teraz dostałem wyniki. Zaznaczyłem na tak dziewczynę nr 1,2,6,7. Najlepiej mi się rozmawiało z 1,2, a najładniejsza chyba 7. Dostałem dopasowanie z 1 i 2 także chyba spoko wynik, może znajdowałem się wśród tej lepszej połowy z wyglądu. Pewnie kilka osób conajmniej nie dostało żadnego dopasowania.

#tinder #szybkierandki #speeddating
OracleCloud - Byłem na szybkich randkach, lubiłem czytać o tym na wykopie to też opis...

źródło: comment_1666899002aK5S0ZiVdchMMhj6aUpreu.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@OracleCloud: 2/4 zaznaczone to i tak dobry wynik - ciekawe czy dojdzie do jeszcze jakiegoś spotkania.

ciekawa sprawa. Ale jakoś mi ciężko uwierzyć, ze chodzą tam ładne dziewczyny. Po co?


@eli_eli_lema_sabachthani: Im starsze tym bardziej zdesperowane, więc chodzą. Właśnie dlatego problemem jest robienie szybkich randek dla młodych ludzi - Kobiety tam nie chodzą bo po co skoro wszędzie są już otaczane przez adoratorów?
  • Odpowiedz
@OracleCloud: w sumie to duży plus że wszystko odbywa się bardzo szybko i nie marnujesz czasu na spotkania z Tindera które zazwyczaj trwają około godziny bo nikt po 5 minutach nie wychodzi i trudno w jednym dniu umówić się z tyloma dziewczynami
  • Odpowiedz
@Aik-: dokładnie, to jest taki tinder na żywo, jak ktoś myśli, że jakaś super laska da go na tak bo się miło rozmawiało to jest w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krymic1991: prawda, jedyny minus, że ciężko zebrać grupę chętnych dziewczyn przynajmniej w moim wieku. A jak już się zapiszą to potem połowa nie przyjdzie tak jak w moim przypadku
  • Odpowiedz
A jak w kwesti wieku? Czy dziewczyny sa raczej niższej granicy czy wyższej? Tam są przedziały po 10 lat to już ma znaczenie jak ja się mieszcze w środku
  • Odpowiedz