Wpis z mikrobloga

Brałem #wenlafaksyna 75 dłuższy czas, zszedłem do 37,5 i brałem tak miesiąc od tygodnia nie biorę wcale, zamiast tego biorę #5htp 400mg i #tryptofan 500mg.

Od 4 dni mam trochę oczopląs jak kieruję wzrok na boki. Widzę prawidłowo i dzieje się to w chwili zmiany położenia gałek. Jak skieruję wzrok w bok i przytrzymam to ustaje, a dzieje się w momencie zmiany kierunku patrzenia. Niby cośtam piszą na ten temat, ale nic pewnego. Jak nie przejdzie do poniedziałku to pójdę do lekarza, ale może ktoś się spotkał z czymś takim.
Wcześniej jak nie wziąłem wenli to miałem te brainzapy jak to zwą i wydaje się że też powiązane z czymś jak oczopląs. Nie jest to mocne, ale czuję skok oczu i słyszę to w głowie jakbym oczy miał na gumkach i naciągały się za bardzo.
Oprócz tego witaminy i mikroelementy w tych dużych dawkach z olimp.
Ktoś miał coś takiego? Trochę chyba się też za bardzo pocę, ale mam nadciśnienie i często się pocę nadmiernie mimo leków
#psychiatria #medycyna #okulistyka
  • 4
@WyzionietyDuch: 3 dni było spoko, a wcześniej już po dniu bez wenli czułem brak. W piątek odstawiłem. W niedzielę nie wziąłem leków na nadciśnienie bo mi się skończyły w poniedziałek wziąłem tabletkę na nadciśnienie i wtedy zauważyłem, że mam ten oczopląs. W lustrze nie widzę skoków źrenić ani nic, tylko czuję w głowie i czuję lekkie opóźnienie w ostrzeniu wzroku.
Mam nadzieję, że masz rację i to wina braku #ssri a