Wpis z mikrobloga

#obuwie #modameska #ubierajsiezwykopem
Szukam zimowych butów za kostkę do płaszcza, takie bardziej eleganckie. Czy można kupić w ogóle coś wygodnego? Spodobały mi sie np takie https://ccc.eu/pl/meskie/buty/trzewiki/trzewiki-lasocki-mb-steff-13-brazowy-1?gclid=CjwKCAjw2OiaBhBSEiwAh2ZSPyQE4Qfs7xrruyMzfqpFMkH0iZaULEz345nhDDIjPHCg7dqz2JPduBoCgccQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&
Problem w tym, że wszystkie buty tego typu miały tragicznie utwardzony zapiętek jak z jakiejś dykty... w niskich butach nie mam takiego problemu
  • 4
  • Odpowiedz
@Rouksa: firma lasocki to pieniądze wyrzucone w błoto, posłużą pewnie max sezon. Spowodowane jest to, słabym wykonaniem, słabej jakości skórą, kartonem w środku. Dodatkowo są to buty na zamek, a co ciekawe lepsze firmy nie stosują u siebie zamków. Powodem jest to, że jest to często jest wadliwy.
Jedynie cena na "+" ponieważ jest taka zależność, że im buty wyższe tym droższe :).
  • Odpowiedz
@Rouksa: Daruj sobie Lasockiego, przez chwilę jak się pojawiły w CCC to jeszcze jakoś się trzymały ale już zakup rok czy dwa później skończył się zwrotem kasy.
Jak mają się dłużej nosić to może Ryłko, Wojas, Clarks ale kasa x2 i też trzeba oglądać dokładnie.
@John_S Mam z 5 par butów na zamek, w tym dwie robione u szewca, w tym jedna z nich ma 30 lat, skóra wytarta,
  • Odpowiedz