Wpis z mikrobloga

I pomyśleć że to mógłbym być ja. Moi starzy też by mieli #!$%@?, w sumie mieli bo w podstawówce przez pierwszych kilka klas byłem najniższy. Czy rodzice dociekali, zabrali mnie do lekarza? A gdzie tam, przy spotkaniach ze znajomymi tylko sobie żartowali, że zwróciłem na to uwagę. Może i później odbiłem wzrost, ale starzy mieli za to #!$%@? na inne sprawy zdrowotne, dzięki czemu mam do dziś problemu zdrowotne zapoczątkowane w dzieciństwie. Ważniejsze dla nich było żarcie się między sobą, płakanie jakie wszystko drogie i jacy to nie są zmęczeni.

Mianowicie - urodziłem się z potężną wadą w postaci 159 cm wzrostu, a mam już prawie 30 lat na karku. Jakby tego było mało to w wieku 18 lat miałem ledwo 140cm wzrostu xD I przy rutynowej wizycie rodzinny doktur zapytał sie mnie czy ja w ogóle biorę hormon wzrostu, bo powinienem.


Źródło : https://www.wykop.pl/wpis/68463669/anonimowemirkowyznania-chcialbym-gdzies-opisac-swo/

Rodzice polaczki zwierzęta to w 90 procentach przyczyna przegrywu - don't change my mind. Nawet taki Nicko Vujkic (czy jak to się tam pisze) mimo braku rąk i nóg ma znośne życie. Wystarczy zapoznać się z jego biografią i wychodzi jakim wielkim wsparciem byli dla niego rodzice, którzy dali mu start w życie.

#przegryw #takaprawda #blackpill
  • 4
@Cesc:
@LajfIsBjutiful: Ja mam obecnie
168 cm, do trzynastego roku życia byłem bardzo niski i rodzice tłumaczyli sobie to tym, że wdałem się do niskiego dziadka. Niestety żaden lekarz nie zwrócił im uwagi, że byłem za niski, jak na swój wiek, teraz to wiem, a jednak mama jeździła, że mną po lekarzach, bo miałem skoliozę. Na szczęście dla mnie, coś tam potem zacząłem rosnąć.
@LajfIsBjutiful:

Rodzice polaczki zwierzęta to w 90 procentach przyczyna przegrywu - don't change my mind.

Moim zdaniem nie. Owszem, jest część przegrywów, ktöra stała się taka przez zaniedbanie, ale to mniejszość. Przegryw bierze się ze słabego temperamentu (który jest genetyczny, więc niezmienialny) oraz wad wyglądu. Ale wad nie w stylu krzywe zęby, które można naprostować, a po prostu z kiepskiej mordy, sylwetki itp, na które żadne operacje nie pomogą. Zapewne wychowując