Wpis z mikrobloga

Mercedes-Benz Klasa S AMG 63 Coupe 4Matic AMG Speedshift 7G-MCT

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-s-s-63-coupe-amg-4-matic-23-bezwypadkowy-ID6F3bSE.html
VIN: WDD2173781A001972

Samochod wedlug ogloszenia bezwypadkowy. Sprzedajacy chwali sie ze prowadzi ASO Mercedes-Benz.
Nie wiem czy raporty carverticala moga sie mylic ale szczegoly nizej.
Moze komus sie w przyszlosci przyda bo za raporcik zaplacone.

Kiedy my jako narod dorosniemy do transparentosci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #bezwypadkowe #mechanikasamochodowa #mechanika
Dorodny_Wieprz - Mercedes-Benz Klasa S AMG 63 Coupe 4Matic AMG Speedshift 7G-MCT

h...

źródło: comment_1666876944RXRfDRL3qsh5czksJkwTzP.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz: Zależy jakie uderzenie przodem. Miałem styczność z C klasą AMG, szkoda na około 100k PLN, a przód konkretnie rozwalony był. Podłużnica prawie na pół poszła, a co najciekawsze poduszki nie odpaliły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wyglądało to dobrze tak czy siak...

W sumie tam też się wypowiedziałem. Widziałem na wnioskach do leasingu co ludzie chcą za auta i naprawdę nie ma znaczenia kto sprzedaje i
  • Odpowiedz
@piwakk: Jak nie ma zdjec to nie ma o czym gadac przy wiekszych szkodach.

Ja mam swoje zdanie na temat tego ogloszenia i prawdopodobienstwa czy ktos wiedzial czy nie, na podstawie rozmowy ze sprzedawcą, ale zachowam je dla siebie z ostroznosci prawnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz:

ale co to za zagadka za rzekome 200-300k.


Taką kwotę mógł podać rzeczoznawca, opierając się na cenach właśnie z ASO.

Jeżeli jedna lampa do takiego mercedesa kosztuje 20k PLN to kwota jak najbardziej się uzbiera. Również zdarzało się, że samochód miał uszkodzoną np skrzynię biegów, a w systemie widiało jako szkoda calkowita. Dlatego, że naprawa samochodu przekroczyłaby jakiś % wartosci auta. Polak handlarz odkupi z ubezpieczalni taki samochod, a że
  • Odpowiedz
@piwakk: Pewnie by mieli bo sprzedający wspominał ze było u nich robione. Chociaż to czy wpisali do systemu to inna sprawa . Wrzuciłem bo jak widać autodna potrafi być bardziej precyzyjne. Chociaż można założyć ze CarVertical w miarę porządnie podal kwoty ale nie zakres naprawy. Tak czy inaczej żaden serwis nie rozwikłal zagadki z roku 2016 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piwakk: Pewnie. Ale z mojej perspektywy za duże ryzyko biorąc pod uwagę ze jest to defakto I rok produkcji samochodu i do tego historie z silnikiem plus zagadkowa szkoda. Tak czy inaczej dzięki, może ktoś w przyszłości skorzysta z naszej dyskusji i przy okazji zobaczy sobie jakie mogą być różnice między serwisami sprawdzającymi
  • Odpowiedz