Wpis z mikrobloga

Mercedes-Benz Klasa S AMG 63 Coupe 4Matic AMG Speedshift 7G-MCT

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-s-s-63-coupe-amg-4-matic-23-bezwypadkowy-ID6F3bSE.html
VIN: WDD2173781A001972

Samochod wedlug ogloszenia bezwypadkowy. Sprzedajacy chwali sie ze prowadzi ASO Mercedes-Benz.
Nie wiem czy raporty carverticala moga sie mylic ale szczegoly nizej.
Moze komus sie w przyszlosci przyda bo za raporcik zaplacone.

Kiedy my jako narod dorosniemy do transparentosci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #bezwypadkowe #mechanikasamochodowa #mechanika
Pobierz Dorodny_Wieprz - Mercedes-Benz Klasa S AMG 63 Coupe 4Matic AMG Speedshift 7G-MCT

h...
źródło: comment_1666876944RXRfDRL3qsh5czksJkwTzP.jpg
  • 40
@piwakk: No mozliwe, dlatego nie twierdze ze wszystko z CV to prawda objawiona. Przod to pol biedy. Mnie bardziej zaciekawila szkoda na 200-300k. Sprzedajacy twierdzi ze jedynie z przodu 2021-05 bylo robione cos przy silniku, a tak to nic nie wiemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samochod od klienta, my jedynie reklamujemy, ogloszenie grzecznosciowe. Mierzyli czujnikiem lakieru i wszystko ok.

Dziwi mnie to bo sprzedajacy dosc transparentny, nawet
@Dorodny_Wieprz: Zdarza się. ASO to żaden wyzbacznik. Przecież mogę jezdzić autem po dużym dzwonie, ale naprawionym zgodnie ze sztuką. Prztjdzie czas, gdzie będę chciał zakupić nowe auto w salonie. Swoje oczysiscie daję w rozliczeniu, abt dostać duży rabat na nowe. Oni sprawdzają te auta, tak jak sprawdzają.
@piwakk:

To dalej nie jest autobezwypadkowe.


Ale aso o tym nie wie. Nie mają info o szkodzie.

Dawanie w rozliczeniu to głopota, bo na wolnym rynku dostaniesz więcej...


Raz dostałem taki rabat na nowe auto, że mojego nie opłacałoby się wystawiać nawet na OLX.
Ale aso o tym nie wie...


ASO oficjalnie tego nie sprzedaje. Jakas podgrupa tego dilera dla samochodow uzywanych.

@CandyToy: Diler jest zawodowym sprzedawca samochodow, zaden sąd nie uwierzy ze nie wiedzieli albo nie sprawdzili. Sprzedaja samochod pod swoja marka. Pytanie czy auto jest sprzedawane przez dilera czy transakcja jest z klientem. Raport hurtowo to jest pewnie 20zl dla dilera. Niby jest informacja ze nie jest to oferta handlowa. Mogli wiedziec albo
@Dorodny_Wieprz: Tylko kupujący może nawet nie wklepać vin w google, nie mówiąc już o kupnie raportu. Do leasingu trafiały takie lub droższe auta, w cepik szkoda całkowita, a ludzie nie otwierali właśnie nawet cepik... Tutaj leasing sami oferują, więc ktoś może kompletnie nic nie sprawdzić, tylko zaufać na słowo i tyle w temacie xD
@CandyToy: Ja doskonale cie rozumiem. Chodzi o to ze z perspektywy sądu gdyby ktos nieswiadomie kupil takie auto i rzeczywiscie okazalo by sie ze mialo duze szkody (ja tego nie przesadzam, to twierdzenie CV, + jeden raport to za malo), to żaden sąd nie uwierzy ze oni nie wiedzieli.

"ASO jest zawodowym sprzedawca samochodow" chodzilo mi o to ze z perspektywy sądu czy organu oceniajacego obiektywnie sprawe.
@piwakk: @Dorodny_Wieprz:

Też Was rozumiem, ale są prdypsdki, że rzeczywiście mogli nie wiedzieć.

Załóżmy uderzyłem przodem w sarnę. Części kupuje z innego auta, które miało oryginalny lakier i ten sam kolor. Wypadku nigdzie nie zgłaszam bo nie mam AC, naprawiam na wlasną rekę. Części skręcem po śladach. Szybę kupuje z tą samą datą. Lampy też. Aso w systemie nie ma info o wypadkowosci. Sprawdza wszystko miernikiem o też się zgadza.