Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem Nie wiem czy #!$%@?łem... Koleżanka z roku na studiach w której się #!$%@? przyszła dziś w sukience z głębokim dekoltem, raj100pkach i bucikach na wysokim obcasie. No i chyba #!$%@?łem... Chciałem ją skomplementować i pokazać że mi się podoba. To podszedłem gdy rozmawiała z koleżankami i powiedziałem "Piękne masz piersi i sukienka podniecająco je eksponuje". Chciałem żeby wiedziała że to nie tylko taki koleżanki komplement ale chyba przegiąłem. Popatrzyły się na mnie i jedna z jej koleżanek powiedziała "spieprzaj oblechu" i poszły do ubikacji wszystkie. Mogłem chyba powiedzieć zwyczajnie "ładnie wyglądasz" ale #!$%@? naczytałem się że to banał i chciałem być kreatywny. Idzie to jeszcze naprawić? Jak ratować sytuację? Jakieś kwiaty na przeprosiny? Zapytałbym mamy ale wstyd mi co #!$%@?łem
Pobierz pawel0707 - #podrywajzwykopem Nie wiem czy #!$%@?łem... Koleżanka z roku na studiach ...
źródło: comment_1666869992JTmZHTTCEs63Bh10SBmvQp.jpg
  • 84
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawel0707: tekst niczego sobie, ale byłeś najwyraźniej zbyt brzydki, by móc to powiedzieć tak wprost. Gdybyś miał pokaźnie grubszy portfel, to byłbyś uznany za słodziaka, a tak... Cóż... Nie uratujesz