Wpis z mikrobloga

  • 209
#podrywajzwykopem Nie wiem czy #!$%@?łem... Koleżanka z roku na studiach w której się #!$%@? przyszła dziś w sukience z głębokim dekoltem, raj100pkach i bucikach na wysokim obcasie. No i chyba #!$%@?łem... Chciałem ją skomplementować i pokazać że mi się podoba. To podszedłem gdy rozmawiała z koleżankami i powiedziałem "Piękne masz piersi i sukienka podniecająco je eksponuje". Chciałem żeby wiedziała że to nie tylko taki koleżanki komplement ale chyba przegiąłem. Popatrzyły się na mnie i jedna z jej koleżanek powiedziała "spieprzaj oblechu" i poszły do ubikacji wszystkie. Mogłem chyba powiedzieć zwyczajnie "ładnie wyglądasz" ale #!$%@? naczytałem się że to banał i chciałem być kreatywny. Idzie to jeszcze naprawić? Jak ratować sytuację? Jakieś kwiaty na przeprosiny? Zapytałbym mamy ale wstyd mi co #!$%@?łem
pawel0707 - #podrywajzwykopem Nie wiem czy #!$%@?łem... Koleżanka z roku na studiach ...

źródło: comment_1666869992JTmZHTTCEs63Bh10SBmvQp.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@pawel0707: ten komplement mógłby dobrze siąść gdybys nie miał brzydkiego ryja, no i lepiej żeby typiarka była sama, kiedy chcesz tak zaszaleć, bo przy koleżankach to i dla przyzwoitości nazwie cię oblechem, warto też pamiętać że to bait
  • Odpowiedz
to bardziej zaimponował byś jej


@Paradox3p: chyba ty byś tak pajacowal bialorycerzyku, stroi się to niech zbiera atencję i się tak nie stroi publicznie. Eksponuje cyce publicznie to ma być besztana

@pawel0707: wiem że bait, ale jakby czad powiedział to by tak nie zareagowały więc wiesz, to ustawiona gra

@tasmanz: to chyba najlepsza odpowiedź w wątku, też tak myślę
  • Odpowiedz