Wpis z mikrobloga

65k skromniutko. Na początku były progi 8k, 10k, 12k potem 20k a teraz 60k xD

Nie ma nic złego w zarabianiu na własnej pracy ale reklamy YT + sponsoring + team wolski który też de facto pracuje na kanał #wolskiowojnie chyba wystarczy?

PS oprogramowanie i księgowość i strona nie kosztuje nawet 5k rocznie wiem coś o tym bo sam korzystam z oprogramowania, hostingu i księgowości

#wolski #napierala
igor0906 - 65k skromniutko. Na początku były progi 8k, 10k, 12k potem 20k a teraz 60k...

źródło: comment_1666811387FxUwP2OZklfUnLBdSqBad8.jpg

Pobierz
  • 16
@igor0906: @bkce: XDDDDDD już mi się co do Lisowskiego zapaliła lampka jak nagrał ten film gdzie mówi że się koleguje z atorem XD, który mu powiedział że na wolskiego jest zlecenie.
Bezczelne jest to co robi Jarek naprawdę - pół roku prawi morały o tym jakie to podłe jest zarabiać na strachu i tańczyć na grobach po czym nagle z dupy wydaje książkę, raczej przeciętną zgodnie z recenzjami, wychodzi "aferka"
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: @igor0906: @jozef-dzierzynski:

W temacie teorii spiskowej, zwanej szkalowaniem naszej firmy wypowiedziałem się już tu, a bez sensu spazmować kaj popadnie: https://www.wykop.pl/wpis/68400695/swoja-droga-zastanawiam-sie-czy-lisowski-nie-mial-/

Co do naszego Jareczka, mogę powiedzieć jedynie że dalej ma miejsce w naszych sercach i numer konta w przelewach okresowych. xD A poważnie mówiąc, jestem starym boomerem i do momentu aż nie kradnie z użyciem przemocy lub podstępu, spokojnie mieści się w mojej tolerancji.
@igor0906: szczerze to jak ma robic filmy bez sponsoringow, robic materiały które będą demonetyzowane to akurat nie jest to znowu taka odklejka i robic jakies treści z wyjazdów plus jeszcze z tego żyć i utrzymywać rodzine.
@G4SHI: no, patronajt odpalony jest od marca, a z tych wyjazdów to był do tej pory jedynie odcinek z Krabem (w porównaniu do Zychowicza bardzo słabiutko) i coś z MSPO na którym i tak pewnie był służbowo xD