Wpis z mikrobloga

Jaką przewagę mają zagraniczne firmy z własnym produktem nad polskimi kontraktorniami? Chodzi mi raczej o powody nie finansowe. Dopytuję ponieważ mam ciekawą ofertę, sama branża w której działa firma zawsze mi się bardzo podobała i ciekawiła. Zarobki? Zależy w jakie widełki się dogadam ale byłoby od 5k do 10k więcej niż mam teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja obecna kontraktornia generalnie jest ok jeśli chodzi o relację i atmosferę w pracy. Niestety już od dłuższego czasu mnie trochę nudzi.
#programista15k
  • 11
  • Odpowiedz
@uzytkownik_wykop_pl: swego czasu pracowałem dla znanej firmy z San Francisco, tworzącej oprogramowanie dla dronów. Mega ciekawy projekt, w którym bardzo dużo się nauczyłem. Dodatkowo zespół programistów rozproszony był pomiędzy Polską a USA, dzięki czemu miałem okazję poznać mental i umiejętności devów zza wielkiej wody. Minusem (albo i plusem, bo dzięki temu dużo się nauczyłem) było to, że pracowałem z mega kozakami i musiałem wznieść się na swoje wyżyny umiejętności /
  • Odpowiedz
@tomek_dev: No właśnie taka firma mogłaby być ciekawym wpisem do CV, w najgorszym wypadku będzie to tylko krótki przystanek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem w tym że nie jestem człowiekiem który często skacze z firmy do firmy, ale może pora skończyć z takim podejściem( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy siak, piona i dzięki za komentarz
  • Odpowiedz
@uzytkownik_wykop_pl: po czasie spędzonym w tej firmie będziesz miał zupełnie inną perspektywę i porównanie do typowych korpo projektów. Pamiętaj, że zmiana pracy co 1 - 2 lata to najlepsza droga do jak największej i jak najszybszej podwyżki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uzytkownik_wykop_pl: też pracuje dla firmy z Londynu z własnym produktem i mogę powiedzieć że pracy jest generalnie więcej ale atmosfera jest w porządku chociaż wiadomo jako kontraktor jesteś w trochę gorszej pozycji niż permi, ale przy codziennej pracy nie jest to w żaden sposób odczuwalne.
  • Odpowiedz