Wpis z mikrobloga

@Mikolajew: nie ma raczej sensu, ja mam tylko jakieś fake konto bez zdjęć i nikogo nie obserwuje, ale regularnie wchodze na profile normictwa i se obczajam

@Mlody_jeczmien: gigacope, w tym wieku to już za późno, a jak ktoś twierdzi że "wyszedł z przegrywu" w tym wieku, to nie był przegrywem
@Mikolajew: instagram strasznie zaniża samoocenę, masz 100 obserwujących a Twoje zdjęcia polubi może z 15 osób ( ͡° ʖ̯ ͡°) i ciągle masz poczucie że normictwo ci wbija na profil i ciśnie beke
17 lat to wiek gdzie człowiek jest juz uksztaltowany praktycznie.


@JacekJaworzec: Gigacope

nie spotkałem się jeszcze z n0rmikiem który by nie miał instagram


@JacekJaworzec: Ile milionów ludzi znasz? Ja znam nawet chada co nie ma insta, ale onsy owszem.

Podsumowując, nie wiesz nic o jego wyglądzie, czyli najważniejszej rzeczy. Piszesz, że mając 17 lat już praktycznie nie można zmienić mentalu (chyba największy cope jaki tu przeczytałem), ale uważasz, że nie
Podsumowując, nie wiesz nic o jego wyglądzie, czyli najważniejszej rzeczy. Piszesz, że mając 17 lat już praktycznie nie można zmienić mentalu (chyba największy cope jaki tu przeczytałem), ale uważasz, że nie ma dla niego szans. Jak dla mnie to ty musisz być jakimś larpujacym normikiem psychopatą bo inaczej ciężko mi to wytłumaczyć.


@Mlody_jeczmien: wygląd koreluje z osobowością, im jesteś ładniejszy tym mniejsza szansa że będziesz spierdoxem, należy więc założyć że oskim
Nie, sugeruje jedynie, że albo nie umiesz czytać i nie wiesz o czym piszesz (co znowu pokazujesz), albo jesteś larpujacym normikiem psychopatą.


@Mlody_jeczmien: a jakis argument? bo jak na razie, to tylko anegdotycznie lecisz. Zresztą jakieś przypadki jeden na sto zawsze się zdarzą. Wyjątek potwierdza regułę.
@JacekJaworzec: Argumenty są takie, że 17 lat to wiek gdzie sporo osób jeszcze ma na przykład słabą maskulinizacje twarzy i perspektywie dwóch lat mogą się mocno zmienić pod tym względem jak i urosnąć kilka cm (najważniejsze rzeczy w relacjach z płcią przeciwną, a nie jakiś mentalcel cope, już pomijając aspekt, że przegryw to coś więcej niż niemożność włożenia ogóra co ciby).
Introwrtyzm sam sobie nie jest dużym minusem, jeżeli nie ma
A ty nawet nie lecisz anegdotycznie tylko prawdopodobnie odwołujesz się do właściwości, które znasz z badań, których nie udało ci się przeczytać poza tytułem i dorobiłeś jeszcze do tego historie, o których w tych badaniach nie było mowy. Poza tym na logikę, jeżeli coś się zdarza nawet raz na sto to już obala twoje założenie, że it's over dla niego, nawet zakładajc, że najważniejsze cechy, o których nawet nie wiesz też są
wmawiajmy


@JacekJaworzec: Na razie to tylko ty wmawiasz, że ma nic nie robić chociaż nic o nim nie wiesz XD Lepiej spróbować i #!$%@?ć niż nie próbować. Ale oskarek co miał całe życie wszystko podstawione pod nos nie zrozumie przegrywa.

pierasz się na jakichś nielicznych przypadkach


@JacekJaworzec: Opieram się na dużej wiedzy z zakresu psychologii, w tym psychologii ewolucyjnej. Przykłady podałem, żeby uwidocznić braki w oskarkowej "logice". Ty się natomiast