Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z tagu #depresja #psychiatria doradźcie co robić. Mam
(a przynajmniej mi się tak wydaje) lekką depresję. Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo bo czasem jest lepiej i mam energię, dobry humor itd a czasem po prostu obniżony nastrój. Jednak najbardziej mi przeszkadza #fobiaspoleczna . Nie potrafię podtrzymać rozmowy nawet z kolegami z pracy z którymi pracuję na codzień dobrych kilka lat, bliską lub dalszą rodziną. Nie mówiąc o jakimś small talku z nowo poznanymi ludźmi. Jak pojechałem na takie dość luźne spotkanie pracowników (kolacja w hotelu z piwkami) z całej Polski w moim korpo to się normalnie w środku trzęsłem i siedziałem całe spotkanie nie mogąc wydusić słowa do kogokolwiek. Jednak o dziwo zwykle nie mam żadnych problemów iść załatwić coś do urzędu, banku czy innej firmy.
Umówić się do psychiatry (jedynie online) jak człowiek? Czy zamówić sobie samemu leki z receptomatu. Na oku mam triitico- podobno nie ma wpływu na seks - jak na was działa? Brałem kiedyś już cital i było dobrze oprócz seksu. Axyven ale to była lipa a xanax to wogóle kaszana. Niestety ssri i snri robią problemy z seksem (na czym mi bardzo zależy) więc może jednak żyć jak do tej pory w fobii i lekkiej depresji i normalne ruchać?( ͡° ͜ʖ ͡°)

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635865bd3b80a09eaab19338
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
UkrytaEskimoska: [OP] Od zawsze byłem nieśmiały. W domu rodzinnym: awantury rodziców, choroby siostry, gdy miałem 10 lat (ona 11) stwierdzono u niej guza mózgu (najpierw ciągłe szpitale, potem częściowa niepełnosprawność). Jak to w latach 90 tych również umiarkowana bieda.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy ma czasem lepsze i gorsze dni, to nie oznacza że ma depresję. Idź do psychologa i pogadaj sobie z nim o różnych sprawach. Z czasem psychika się zmieni i podejście do różnych rzeczy się zmieni.