Wpis z mikrobloga

@tonymakarony: To jeszcze gorzej bo tu jest sam DAC bez mikro. Mówię tylko, że jeśli wtórnik da się tak wyłożyć, to tym bardziej goły OTK. Takie zaciąganie kabli na skróty stwarza zagrożenie złamania OTK na ściankach rur wlotowych do studni przy nawet najmniejszym jego ruchu bez względu na kierunek. Normy jasno mówią, że kable mają być wyłożone w studni, nawet na jej suficie, kropka.
@Bramborr: kabel DAC to kabel doziemny, nie potrzebuje iść w rurarzu tylko leży goły w glebie to raz, dwa jest na tyle sztywny że to o czym piszesz raczej jest mało realne xD trzy- normy? jakie normy, każda firma ma swoje wymagania co do tego jak studnia wygląda. Poza tym na zdjęciu widać może 1/4 studni

albo #!$%@? wie o co ci chodzi xD
@tonymakarony: Ale do studni kablem przez jakiś obiekt osłonowy musisz wejść, czy ot tak go murujesz bez osłony?
Wiadomo, każdy użytkownik może mieć swoje normy/wymagania/specyfikacje, ale od czegoś jest jeszcze logika.
Złamany rdzeń OTK wielokrotnie spotkałem właśnie na takich załamaniach, mimo, że pomiary mieszczą się w normach.
W czasie awarii monterzy ciągną kable jak leci i właśnie wtedy występują te uszkodzenia. Wyłożenie daje tą możliwość, że monter w drugiej studni jest
@Bramborr widzisz ułamek studni i wiesz jak kable są wyłożone? Myli ci się mikro z 32 i z kablem dac. Poza tym chyba widać zwój mikro wywalony na wierzch więc można się domyślić, że budowa wre xD Chciałeś zabłysnąć, ale coś nie wyszło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wuja66: Tak widzę ułamek studni i wiem wszystko, taka praca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzie mi się myli 32 z mikro? xD
Napisałem, że jeśli w takiej studni da się wyłożyć 32, to sam Dac tym bardziej.
Widać zwój mikro, ale przecież do tego nie piję. Piję cały czas do Dac, które wyłożenia nie mają i których przejście przez studnie w moich standardach jest niedopuszczalne i tyle.