Wpis z mikrobloga

To są nadbankomaty, klikasz i reakcja natychmiastowa, zero laga, zero "proszę czekać", 15 sekund i kasa wypłacona, a nie jak w większości Euronetów i im podobnych, że po wybraniu jakiejkolwiek opcji bankomat przez 20 sekund mieli informacje choćbyś zamiast wypłacić 200zł chciał na nim AutoCADa uruchomić.

#polska #banki #bankowosc
K.....y - To są nadbankomaty, klikasz i reakcja natychmiastowa, zero laga, zero "pros...

źródło: comment_1666762848i98FXD6nmr5aC51wa3FKO0.jpg

Pobierz
  • 53
@Cilthal: no dobra, jeszcze niektóre miejsca są, jak dentysta czy mechanik, ale tam raczej nie wchodzisz z buta z ulicy tylko jesteś wcześniej przygotowany albo umówiony na wizytę. Jak gdzieś do takiego miejsca idę pierwszy raz to przy umawianiu się pytam jakie formy płatności są możliwe.
@WybuchowyCzajnik docenisz gotówkę w portfelu jak będziesz jechał spóźniony, zatankujesz na stacji i okaże się że terminal nie chce gadać :) 700-800zl w gotówce zawsze warto przy dupie mieć


@Kaerovsky: Terminal nie chce gadac? To ty nie płacisz kodem QR przy dystrybutorze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kaerovsky: @Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: @firyt: Ja wiem, że bankomaty na siłę wciskają reklamy ale na szkoleniu z Ux się dowiedziałem, że mogłyby wypłacać hajs znacznie szybciej jednak tego nie robią bo wzbudzałyby społeczną nieufność czy czasem maszyna się nie policzyła przy liczeniu. Wtedy ludzie dużo częściej by blokowali bankomat licząc hajs przy nim. Ot spowalnianie maszyny przez ludzką ułomność oceny sytuacji.
@firyt: Oczywiście, w średnim wieku też. Gdyby jednak bankomaty wydawałyby na miarę swoich możliwości technicznych to skala zjawiska byłaby znacznie większa
Jak gdzieś do takiego miejsca idę pierwszy raz to przy umawianiu się pytam jakie formy płatności są możliwe.


@WybuchowyCzajnik: Dobra, jesteś nastawiony, że jak terminal nie zadziała, to możesz sobie skoczyć do bankomatu na przykład.
W teorii super, ale jednak raz na kilka miesięcy jakiś bank odnotowuje problem z płatnościami i wtedy ani terminal, ani bankomat Cię nie uratuje. Albo karta zdechnie (bratu się zdarzyło, musiał wyrabiać nową). A akurat jesteś