Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 20
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:01, Środa, 26 października 2022. Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana. Słońce podniesie się dziś o 07:35. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 9 godzin i 49 minut, w zenicie znajdzie się o 12:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:25. Ciemna noc zapadnie o 18:44, ale gwiazd można wypatrywać od 18:02.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora ...
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Cześć!
Właśnie skończyliśmy budować domek z klocków i Smol go rozwala, a za chwilę biorę się za budowanie najdłuższego pociągu literkowo-zwierzątkowego. Niebieski jeszcze odsypia. Zdał dwa egzaminy do doktoratu i czeka na termin obrony, więc coś tam się ruszyło wreszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z perełek znalezionych w internetach, mam dla Was następcę poduszki z tajemniczym nadrukiem:

Miłego dnia kochani, trzymajcie się!
Pobierz shitty_support - Cześć!
Właśnie skończyliśmy budować domek z klocków i Smol go rozwal...
źródło: comment_16667656865q4umSVUT3yUQ5v4w8FQvp.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @Mosiondz: @lenythenub:

@Jurgen_Van_Beethoven:

Siema. Pisałem, że będzie tydzień wolnego no i upływa jego trzeci dzień. Zdążyłem się już przyzwyczaić (to chyba mój atut, bo ciężko mi sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@shitty_support: na placu zabaw i w ogóle na spacerze to bez zmian - kombinacje alpejskie, żeby wejść s krzaki, kamienie, liście, zrywać kwiatki i generalnie im bardziej się ubrudzę, tym lepiej dla mnie (w sensie - syna). I tak się to kręci. Aczkolwiek pogoda taka, że ja w letnim stroju wyszedłem, czarne ciuchy i mnie jest w słońcu gorąco. I do kompletu sandałki, które już schowałem niby do szafy, bo zima
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: i okazało się, że można dzwonić przez zegarek XD
Tylko zegarek się musi połączyć z telefonem i telefon w kieszeni grzecznie leży. To są jedyne ograniczenia. Jakbym miał wersję lte, to mógłbym dzwonić bez łączenia się z telefonem, ale to nie dość, że droższe, to już chyba zbytnie bajeranctwo - przetestowałem to, ale czuję się dziwnie gadając do zegarka XD
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @lenythenub: @pepek614: @Leisik34: @RudzielecZakapowy @Grayish_Starling:

W Poznaniu chyba kręcą zdjęcia do Silent Hill (ʘʘ)

@omi-omi: piękna paleta szarości :D

Środa to już z górki, prawda?

@buczubuczu: ja jeszcze pod górkę
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...