Wpis z mikrobloga

Ktos mi wytłumaczy czy psychiatrzy mają zajęcia na studiach z wciskania leków każdemu lub dostają pieniadze od firm farmaceutycznych? 5 lat temu mialem schizofrenie ,3 razy bylem w szpitalu, mialem silne objawy negatywne i pozytywne. Od 4 lat nic mi nie jest poza glupim religijnymi myslami i innymi( komentujacymi). One nie przeszkadzaja mi już,mam inny stosunek do nich. Mówia ze mam brać leki do konca życia. Teraz jestem na etapie afektyzacji,submanii. Bylem u kilku lekarzy i kazdy mi wciska solian 600, oprocz tego biore lamitrin. Nie rozumiem po co mi ten solian bo moze mieć skutki uboczne,w tym impotencja. Mój stan mi sie bardzo podoba,wszystko zalatwiam ,chce mi sie wszystko robic ,jestem roztrzepany i mówię odważne rzeczy. Oni chca żebym był przecietnym #psychiatria #psychologia
  • 11
@MMARS: nie czuje by kiedys wrocily typowe objawy schizofreni, nie bralem lekow przez 4 miesiace i mi nic nie bylo .jestem gotowy ryzykowac przerwanie tych lekow na wlasna odpowiedzialnosc. Narazie bede je brac ale kompletnie sensu w tym nie widze
@xlosdas: Przestań brać leki. Objawy wrócą to znowu zaczniesz. Albo będziesz się tak kręcił i będzie raz lepiej i gorzej. Chyba że coś się bardzo mocno #!$%@?. Albo wybierz leki i układaj sobie bardziej stabilnie życie, bez wielkich górek i dołków. Mój znajomy ma Chada, mówi że będzie jadł do końca życia, pomaga mu to,ogarnia dzięki temu zarobek z pasji, wchodzi w jakieś związki, robi swoje rzeczy i tak buduje szczęście
@xlosdas: bierz koliego, bo z tym jest tak, że dzisiaj niby czujesz się normalnie, albo moze wydawać Ci się, że jest normalnie, a potem wchodzi psychoza i tracisz kontrolę i nawet nie wiesz, że straciłeś
@aczutuse: biore wiecej lekow i nawet pomaga, nie czuje żadnych skutków ubocznych. Postanowilem ze będę prowadzic zdrowszy tryb życia. Glownie to wiecej ruchu i picie wiekszej ilosci wody. Moze to jeszcze bardziej rozwodni leki
@xlosdas: to gitówa bierz.. polecam Ci tez kanał Bartek Kulczynski na jutubie, bo chłop daje dobre porady odnosnie zdrowej profilaktyki życia i diety.
Mam osobę chorą na schizofrenię paranoidalną w rodzinie (gadanie ze sobą, urojenia prześladowcze, nielogiczne myślenie, agresja). 2 miesiące psychiatryka, od tego czasu bierze leki i te objawy przeszły. Raz na miesiąc najwyżej coś głupiego powie np. że widziała królową Elżbietę jak przyjechała do jej wsi i to nie