Wpis z mikrobloga

Siemka, czy warto zacząć z #fearthewalkingdead ? Oglądam #thewalkingdead od samego początku i wiem, że Morgan w jakimś momencie w tym FEAR się pojawia, a niezbyt lubiłem jego postać.

Jakie są wasze odczucia? Fear jest lepsze / gorsze od #twd? Opłaca się teraz oglądać? Czy serial się mega psuje po kilku sezonach czy coś? Jestem po pierwszym odcinku i jakoś mnie nie porwał.

#seriale
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoltafik: może nie jest lepsze, ale serial nadal posiada ten fajny klimat zombie. pierwszy, może drugi sezon jest dość nudawy, ale późniejsze są na prawdę fajne i zbliżone poziomem do dobrych odcinków twd. ja tam fajnie to wspominam ten serial, bo połknąłem go chyba w 3 tygodnie zamiast pisać magisterkę =D
  • Odpowiedz
@Zoltafik: pierwszy sezon FTWD siadł mi bardziej niż TWD, dalej zaczyna się ciągnąć jak tasiemiec. TWD się kończy za kilka odcinków a FTWD czeka jeszcze sezon może dwa.
  • Odpowiedz
@Zoltafik: Fear nie jest zły na początku, ale potem poziom spada strasznie, robi się dużo gorsza wersja twd, ogólnie jako ktoś kto bardzo lubi TWD i oglądający wszystkie sezony, żałuje zmarnowanego czasu na Fear.
  • Odpowiedz