Wpis z mikrobloga

@Filippa: a w sumie wiesz dlaczego nie można tych pomników zburzyć? U mnie w mieście jest jeden, gdy się zaczęła wojna RUS/UKR to go zasłonięto.

Swoją drogą, mój dziadek został przez nich zamordowany. Więc jakoś też mi się nie mieszczą w definicji wyzwolicieli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shigan: mirek za platformy Polacy zadłużyli się kupując mieszkania na kredyt którego większość do dzisiaj nie spłaciła , do tego polska dostawała po 400 mld dotacji unijnych do których państwo musiało dorzucić dodatkowe 100 mld na każde 5 lat . Te czasy już dla Polski nie wrócą i trzeba przyzwyczaić się że trudniej będzie o życie na kredyt bo nie mamy deflacji tylko inflację unia europejska zajmie się odbudowa Ukrainy
  • Odpowiedz
ale z drugiej to smutne ze cala Europa Srodkowa wciaz zasrana jest tymi sowieckimi monumentami.

@schweizer: Nie podoba ci się, że radzieccy żołnierze przelewali za nas krew i nas wyzwalali i dlatego pobudowali im pomniki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt w Polsce nie zapomina, nikt nie zapomniał, i nikt nie ma zamiaru zapomnieć, ile krwi zostawili tutaj na naszej ziemi żołnierze radzieccy, kiedy wyzwalali Polskę

=
  • Odpowiedz