Wpis z mikrobloga

W ogóle czego Carrio nie występuje w fame? Ktoś coś wie?
Nie chciał/nie chce? Tylko nie pisać mi, że nie ma zasięgów, bo występowały już takie nołnejmy, o których istnieniu nie wiedziały ich własne rodziny.
Myślę, że cage z nim byłyby dobre, pomimo tego, że jest #!$%@?. Jednak tak se myślę też, że w fejmie można grozić śmiercią, poderżnięciem gardła, jakimiś więziennymi gadkami, ale jak ktoś w jakiś sposób szkaluje kobiety to już przegięcie.
Największa zbrodnia tego świata? xDDD

@TantnisKrzyzowiaczek: może coś?

#famemma #carrioner
  • 72
  • Odpowiedz
  • 0
@jan-czasami dobrze, że jest opcja blokowania, bo takiego troglodyty dawno już nie widziałem. Chyba, że masz 14 lat, to zwracam honor.
Kiedyś Tobie i twojemu sekciarskiemu koledze się uda z kobietą, wierzę w was ().
  • Odpowiedz
@ebismolarek: Bo każdy ma na tego alimenciarza #!$%@?. 30 letni chłop (niedługo mu 4 dychy stukną) mieszkał z siostrą, nie miał pracy, nie płacił siorce za pokój, sad mu zabrał córkę, bo się nie umiał nią zajmować itd. Zbychu jest nieudacznikiem budującym sobie swoją sektę wyznawców- też nieudaczników. On już doszedł do tego momentu #!$%@? umysłowego, że kiedy wypłynęły jego dane, to zmienił #!$%@? imię ( nie wiem, czy nazwisko).

Jakby
  • Odpowiedz
@ebismolarek: zadałem to pytanie na aferkach w donate i boxdel odpowiedział, że nie wie, czy Carrio potrafiłby pohamować emocje. Carrioner się do tego odniósł i wyśmiał. Ale też uważam, że gdyby go zestawić z takim spysinskim byłoby to ciekawsze niż 90% zestawień i też ubolewam, że go nigdzie nie wzięli
  • Odpowiedz