Wpis z mikrobloga

W ogóle czego Carrio nie występuje w fame? Ktoś coś wie?
Nie chciał/nie chce? Tylko nie pisać mi, że nie ma zasięgów, bo występowały już takie nołnejmy, o których istnieniu nie wiedziały ich własne rodziny.
Myślę, że cage z nim byłyby dobre, pomimo tego, że jest #!$%@?. Jednak tak se myślę też, że w fejmie można grozić śmiercią, poderżnięciem gardła, jakimiś więziennymi gadkami, ale jak ktoś w jakiś sposób szkaluje kobiety to już przegięcie.
Największa zbrodnia tego świata? xDDD

@TantnisKrzyzowiaczek: może coś?

#famemma #carrioner
  • 72
  • Odpowiedz
  • 0
A niech nie bierze, co mnie to, tylko zastanawia mnie czemu redpill (zupełne przeciwieństwo blackpilla) jest wypychany przez społeczeństwo i ludzie żyją w bańce. O to mi chodzi


A skąd wiesz, że to nie Ty żyjesz w bańce?

No to mi wytłumacz spermiarzy z tego serwisu albo Twitcha gdzie za zdjęcie albo powiedzenie jego nicku na live potrafią rzucić grubym donejtem xD


Idiotow I desperatów nie brakuje na tym świecie, a że
  • Odpowiedz
  • 0
@alojzy_ulamek ale to nie musi robić wrażenia. W zasadzie po co miałoby. Są kobiety które hejtuja chłopów i nienawidzą ich, i tak samo są takie chłopy w drugą stronę.
  • Odpowiedz
  • 0
I tak w zasadzie to spermiarze bronią tych kobiet często, więc wracamy do początku, gdzie to spermiarze są problemem
  • Odpowiedz
@mewten: @alojzy_ulamek @Savvv : Ja generalnie nie jestem żadnym redpillowcem i śmieszą mnie osoby, które identyfikują się z którymkolwiek z tych nurtów, chłonąc określony zestaw poglądów i perspektywę, która często jest nietrafna, wyolbrzymiona, choć może być i tam jakaś cząstka prawdy. Uważam, że generalnie ludzie po mimo posiadania prymitywnych, wypracowanych na drodze ewolucji instynktów, są istotami na tyle złożonymi, że te wszystkie pillowe uproszczenia nie mają sensu, mijają się z celem.
  • Odpowiedz
@Savvv: powiedz gdzie dokladnie carrioner sie odkleja xD kazdy go jedzie od odklejencow a nie jestescie podac jednego argumentu. To, że nie masz doswiadczenia w relacjach damsko meskich nie znaczy ze ktos jest odklejony mowiac jak one wygladaja, wake up to reality blue pillu
  • Odpowiedz