Wpis z mikrobloga

W ogóle czego Carrio nie występuje w fame? Ktoś coś wie?
Nie chciał/nie chce? Tylko nie pisać mi, że nie ma zasięgów, bo występowały już takie nołnejmy, o których istnieniu nie wiedziały ich własne rodziny.
Myślę, że cage z nim byłyby dobre, pomimo tego, że jest #!$%@?. Jednak tak se myślę też, że w fejmie można grozić śmiercią, poderżnięciem gardła, jakimiś więziennymi gadkami, ale jak ktoś w jakiś sposób szkaluje kobiety to już przegięcie.
Największa zbrodnia tego świata? xDDD

@TantnisKrzyzowiaczek: może coś?

#famemma #carrioner
  • 72
teraz nienawidzi kobiet i siedzi w schowku na miotły


@Savvv: Kiedy powiedział że nienawidzi kobiet ? Przecież z tego co wiem to ma kobietę. On po prostu rozkłada związki na czynniki pierwsze, myślę że ta wiedza pozwala zrozumieć wiele rzeczy na otaczający nasz świat, zwłaszcza w tych czasach.
@MrPawlo112 to radzę posłuchać prędzej psychologów, niż konowała który przeczytał jedna książkę i udaje eksperta. Nie rozumiem jak ktoś może go brać na poważnie. Kiedy powiedział? Wiele razy, ale jak jesteście tacy oświeceni w relacjach międzyludzkich to powinniście wyłapać jaka nienawiścią są sączone jego słowa.
@MrPawlo112: gdzieś latały szoty jak się nabijał z BLM. Za takie coś leci demonetyzacja na YT, co powoduje obcinanie zasięgów, a jeśli nadal są duże zasięgi to lecą zgłoszenia od takich staśków i kanał leci.
@MrPawlo112 jesteś całkowicie zwierzęciem? Czy jednak potrafisz decydować? Jesteśmy ludźmi, przynajmniej większość i naturą nami całkowicie nie steruje. To co napisałeś jest truizmem. Gdyby dalo się każdego wrzucić w ten sam worek, to szkoły uwodzenia miałyby 100% skuteczności.
To co napisałeś jest truizmem


@Savvv: Byś się zdziwił

Jesteśmy ludźmi, przynajmniej większość i naturą nami całkowicie nie steruje


@Savvv: Nie steruje, ale binda w głowie aby przekazać geny dalej to pewnie masz, głupio mi pisać takie banały ale natura nami rządzi w 100%
gdzieś latały szoty jak się nabijał z BLM


@kamillus: No bo to rak jest, dlaczego nie ma na przykład Every Life Matter ? Czy ograniczanie się do jednego koloru skóry nie jest rasistowskie ? Aaa, jak czarny to spoko, ale jakby było White Life Matter to rasizm ?
@MrPawlo112 nie rządzi, ja dzieci mieć nie będę - bo nie chce. W tym świecie nie ma niczego na 100%. Mówisz, że go nie bronisz, ale w pełni się zgadzasz. Proponuje mniej myśleć o sobie jak o oświeconych freethinkerach, a bardziej słuchać, czytać i obserwować, a nie wszystko negować bo jest spoza bańki.
Ja wyjaśniam dlaczego nikt go nie weźmie


@kamillus: A niech nie bierze, co mnie to, tylko zastanawia mnie czemu redpill (zupełne przeciwieństwo blackpilla) jest wypychany przez społeczeństwo i ludzie żyją w bańce. O to mi chodzi
Proponuje mniej myśleć o sobie jak o oświeconych freethinkerach, a bardziej słuchać, czytać i obserwować, a nie wszystko negować bo jest spoza bańki


@Savvv: Nie czuję się oświecony, ale bardziej świadomy przez co wiem na co bardziej zwracać uwagę w tym na czerwone flagi aby nie trafić na materialną babę na przykład. Nikt nie mówi że kobiety są fuj i ble, ale trzeba nauczyć się eliminować osobniki które oprócz uciech w