Wpis z mikrobloga

Jarek oraz Suawek, dwie najbardziej hejtowane osoby, myśle ze razem stworzyliby osobę pokroju IQ Geremka

Jeden i drugi mogliby jednym, rzetelnym filmem wyjaśnić swoją przeszłość której się oboje ewidentnie tak bardzo wstydzą, ze wola brnąc w kłamstwa co powoduje kolejne kłamstwa.

Przykładowo taki 207: tak miałem spiny z matka, tak będąc pod wpływem uderzyłem ja, tak jestem alkoholikiem ale nauczyłem się to kontrolować i nie robię już syfu, tak chciałbym czasem nagrać grubasa bo to daje wyświetlenia, chce się rozliczyć z przeszłością i rozpocząć nowy ETAP BEZ KŁAMSTW a ten matol zapowiada odcinke od yt wyjaśniony przez odklejona donejterke, zapowiada powrót z dowodami na brak 207 po czym wraca niby nigdy nic jak z urlopu i wszystko w porządku

Brak słów, jakie to proste tępe chlopecki
#kononowicz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Romankanapka: Dokladnie. Jeden z lepszych postow jakie ostatnio widzialem.

Co do Jaruli, dodalbym ze w pewnym momencie on mial mega duze wsparcie od ludzi i mogl to wykorzystac zeby serio zmienic swoje zycie, zamiast tego kupowal zabawki ktore pozniej trafialy do lombardu.

Z rudym mogloby byc troche ciezej, bo jednak tam wjechaly grube akcje i nawet jakby przeprosil to i tak granica zostala przekroczona i dalej bylby trzymany na dystans.
  • Odpowiedz
@Romankanapka: Sławeczek odwalił i wiele gorsze rzeczy niz meksyk i dla niego jest już tylko sztum. Ale sprswa Meksyka jest nadal otwarta. To tylko kwestia honoru, a wlasciwie honoru Iwony bo to pewnie od niej zaleza takie rzeczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mexicofan: No brawo, to jeszcze mi wyjasnij skad u wykopkow taka pewnosc ze chodzi o p-----c fizyczna, a nie psychiczna poprzez glosne libacje i skrzypce od rana?
  • Odpowiedz
@COVID-21 a to p-----c psychiczna jest czymś usprawiedliwiona? Jak widać ustawodawca zrównał znęcanie psychiczne i fizyczne. Nie rozśmieszaj mnie, że prorok angażuje się w sprawę głośnej muzyki. Dla mnie sprawa jest prosta: Jarula miał dać dowody na swoją niewinność, a to olał nomen omen ciepłym moczem. Jakby pokazał tzw. białko to wszystko byłoby jasne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mexicofan: Ty mnie nie rozsmieszaj z tym swoim monopolem na prawde. Oczywiscie ze by sie angazowal bo katowanie matki od rana glosna muzyka, awantury slowne, olkoholizm to znecanie sie psychiczne, a przybite 207 to najlatwiejsza droga do przymusowego odwyku na ktory pewnie Barbara liczyla.
  • Odpowiedz
@COVID-21: ploteczki? Jaro sam pokazał ze przybili mu 207 a to ze uderzył mamę napisałem jako „przykład”. Naucz się czytać ze zrozumieniem pecie chociaż to pewnie dla Ciebie wyczyn jak zdobycie Everestu jak widać. Wracaj do swoich zajęć w piwnicy i nie zasmiecaj posta
  • Odpowiedz