Wpis z mikrobloga

@benkenobi1111: A rzeczywiście, teraz sprawdziłem Twój profil i znalazłem. Poczytałem też Twoje wpisy
3250 euro to nie dużo. Nie wiem ile w Polsce, ale wydaje mi się, że znacznie więcej
Bolesny jest zabieg i dochodzenie do siebie?
Dogadywałeś się z Turkami po angielsku? Czy był tam jakiś tłumacz na miejscu?
Robili pigmentowanie? (w Polsce proponują zawsze)
@av18:
-W Polsce za podobny przeszczep musiałbym dać około 35-40k (kekw.jpg) ale ich w kraju poje*** z cenami tak w skrócie.
-zabieg w znieczuleniu, pod koniec trochę czułem ból bo zmęczenie skory, ale do wytrzymania nic strasznego.
- Niezbyt rozmawiają po angielsku, wręcz bardzo źle jest pod tym względem. Był tłumacz na miejscu, ale był obecny tak jak był, nie jestem z tego aspektu zbyt zadowolony.
- jeżeli chodzi Ci o
@av18: Tak jak wspomniałem w starych postach, to nie finalny efekt największy boom odrostu się teraz zacznie dopiero :D ale Dziękuje za ciepłe słowa, ja polecam Turcje generalnie, nie jest tak kolorowo jak reklamują i wgl, ale jestem zadowolony i bym pewnie powtórzył, zwłaszcza patrząc na stosunek cena/jakość ( bez porównani do Polski )
@av18: Nie rób w Polsce, drogo i efekty fatalne. Marnują tylko strefę dawczą którą każdy ma ograniczoną. Jak masz dużo kasy, to lepiej zrobić w Belgi albo Hiszpanii.